Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Leter etter en julegave som muligens ikke finnes..

Min bestefar på nærmere 80 har blitt verre i sin Parkinson diagnose - han tør derfor nesten ikke sende video på snapchat lengre, noe han før gjorde fler ganger daglig, nesten som en blogger for familien 😂 

Finnes det en slags stabilisator å sette mobilen på til å holde i hånda, som demper skjelving på film? Folk har for eks de Knottene bak på iphones,  en slik med noe demping kanskje?? 

Send link om noen har sett noe lignende 🤞🤞

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kanskje noe sånt

Anonymkode: 42225...b45

Skrevet
AnonymBruker skrev (16 minutter siden):

Kanskje noe sånt

Anonymkode: 42225...b45

Nei, ønsker å finne noe som demper kraftig skjelving.. dette ser ut som en vanlig "stativ", men takk!

Skrevet

Hei trådstarter.

Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets regelverk:

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Chantielle mod.

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...