Gå til innhold

lite vektoppgang fra 3-5 mnd kontroll


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var på kontroll og vaksinering med datteren min på 5 mnd tidligere i uka. 
 

Hun er en harmonisk baby som når hun gråter - roer seg lett, hun gråter også relativt sjeldent, er veldig aktiv, ruller , griper etter alt rundt seg og er veldig nysgjerrig. Smiler og babler masse. Hun ser normalt god og rundt ut. Våte bleier x flere hver dag og avføring (ofte flere ganger om

dagen). 
 

Jeg fullammer ennå. Tenker å introdusere grøt nå, men hun har ikke virket veldig interessert , samtidig som munn-motorikken ikke har vært helt der. Hun er også veldig glad i pupp, roer seg veldig og koser seg med de stundene så det er også derfor . 
 

I går veide hun kun 6900, mot 6500 g på 3 mnd kontroll. Er ikke dette veldig lite ? Får meg til å tenke at jeg har neglisjert et eller annet. 😟 Fikk ikke snakket så mye med helsesykepleier da dattera mi gråt veldig etter vaksinen. 
 

Tanker og erfaringer?
 

 

Anonymkode: 7616b...4a7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...