Gå til innhold

Feire bursdag med bhgbarn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det vanlig "overalt"?

Datteren min starta i bhg da hun var 2 år. Nå er hun 3, så det er vel 1 år til det muligens skal feires med bhgbarn.

Avdelingen er delt inn i 3 grupper, skal vi invitere hennes gruppe da? Det har vært spesielt med korona hele bhgtiden. Har ikke blitt kjent med noen foreldre, har knapt henta/levert samtidig som noen. Ingen foreldremøter eller noe.

Er foreldrene til 4åringer med i bursdag?

Barnet mitt leker mest med et par som ikke er på sin gruppe, pluss et par fra andre avdelinger som hun ble mest kjent med på småbarnsavd.

Anonymkode: a50a3...aec

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet ikke hva som er vanlig, men min treåring har vært i en barnehagebursdag siden august. Det var en kjønnsdelt bursdag, og foreldrene var med.

Jeg tipper vi inviterer til 4-års dag når den kommer, og at vi inviterer alle fra samme årskull.

Anonymkode: 99d41...fea

Skrevet

Det ser ut som det er slik i vår barnehage i hvert fall, at det er vanlig å feire bursdag med barnehagebarn fra og med fireårsdagen. Vår eldste er 3, så jeg er heller ikke helt inne i dette enda. Men i vår barnehage pleier de å invitere på en felles fb-side for foreldrene slik at jeg har fått det med meg. Det er vanlig å invitere alle barna i samme årskull, eller barnets årskull og det over eller under (liten barnehage). Foreldrene er med fireåringene her.

Anonymkode: 3f264...bd5

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...