Gjest gjest1 Skrevet 7. oktober 2005 #1 Skrevet 7. oktober 2005 Skal på en fest hvor alle skal kle seg ut, men har ingen ideer om hvilket kostyme jeg skal ha. Har ikke så veldig lyst å kjøpe noe særlig, og vil ikke gå som heks eller katt.. Noen gode forslag? (Ellers går jeg som astronaut - på fridagen sin )
Arwen Skrevet 7. oktober 2005 #2 Skrevet 7. oktober 2005 Jeg henger meg på her jeg, skal på fest jeg også. Vurderte å gå som søsteren min, men det bli kanskje for dumt
Elanor Skrevet 7. oktober 2005 #3 Skrevet 7. oktober 2005 Jeg kjenner en som kledde seg ut som Pink Panter en gang; rosa tights, rosa, topp, rosa hale og rosa ører. Det var veldig suksess. Jeg syns hvertfall det er en morsom og enkel idé.
Gjest gjest1 Skrevet 7. oktober 2005 #4 Skrevet 7. oktober 2005 Jeg kjenner en som kledde seg ut som Pink Panter en gang; rosa tights, rosa, topp, rosa hale og rosa ører. Det var veldig suksess. Jeg syns hvertfall det er en morsom og enkel idé. ← Hadde jeg enda hatt rosa klær (men ingen får meg i tights levende ) hehe
Gjest Gjesta Skrevet 7. oktober 2005 #5 Skrevet 7. oktober 2005 Jeg så noen kle seg ut som pappeske en gang. Stor pappeske til overkroppen, og matchende pologenser og strømpebukse Eller keiserens nye klær? (eller kanskje ikke)
Gjest Gjest Skrevet 7. oktober 2005 #6 Skrevet 7. oktober 2005 Dra på deg en søpplesekk, og pynt deg med søppelting, skjær til en flaske slik at du får krone på hodet! vips: en søppelprinsesse!
Scheherazade Skrevet 7. oktober 2005 #7 Skrevet 7. oktober 2005 En jeg vet om kledde seg ut som grønnsåpe forleden. Hvite klær, bilde av logo på magen, svanemerket på ryggen, samt en hatt av papir som kork. Ganske kreativt iallfall!
Fat Sally Lee Skrevet 7. oktober 2005 #8 Skrevet 7. oktober 2005 En jeg kjenner gikk på fest utkledd som drueklase en gang... Masse små grønne ballonger festet med sikkerhetsnåler til klærne Litt upraktisk når han skulle sitte, da...
Gjest gjest1 Skrevet 7. oktober 2005 #9 Skrevet 7. oktober 2005 Fantastiske ideer her. Kom på at naboen har en rød parykk..så vurderer å gå som Annie. Men hva slags klær hadde den lille ungen tro..
Gjest Gjesta Skrevet 7. oktober 2005 #10 Skrevet 7. oktober 2005 Sist jeg var på karneval var jeg brud. Det var dødkult å se trynet på alle mannfolka! Jeg kjøpte en billig brudekjole på QXL, sydde den til, og hadde slør og tiara. Innmari kult, og alle husker det
vixen Skrevet 7. oktober 2005 #11 Skrevet 7. oktober 2005 Fantastiske ideer her. Kom på at naboen har en rød parykk..så vurderer å gå som Annie. Men hva slags klær hadde den lille ungen tro.. ← Rød kort kjole og hvite strømper. Også må du ha med hunden da..
Gjest gjest1 Skrevet 7. oktober 2005 #12 Skrevet 7. oktober 2005 Rød kort kjole og hvite strømper. Også må du ha med hunden da.. ← Den eneste røde kjolen jeg har er muligens litt utringet for Annie. Med mindre jeg går som grown-up Annie Hvite strømper var en god ide og innenfor budsjettet.
vixen Skrevet 7. oktober 2005 #13 Skrevet 7. oktober 2005 Den eneste røde kjolen jeg har er muligens litt utringet for Annie. Med mindre jeg går som grown-up Annie Hvite strømper var en god ide og innenfor budsjettet. ← Ha en kortermet bluse eller skjorte under, om det ikke ser for klumpete ut? Annie
Gjest Virvel Skrevet 8. oktober 2005 #14 Skrevet 8. oktober 2005 (endret) Troll: Få tak i en striesekk, klipp hull til armer og hode, sy på store stofflapper i ulike farger (bruk store sting så det ser skikkelig trollete ut). Tvinn eller flett en snor til hale, eller bruk en hyssingstump. Sløyfe i enden er obligatorisk. :icon_smile: Rufs til håret og ha "skitt" i ansiktet. Veldig enkelt å lage, har brukt det som nødkostyme før. Endret 8. oktober 2005 av Virvel
Gjest Gjest Skrevet 8. oktober 2005 #15 Skrevet 8. oktober 2005 Eller hva med å kle deg ut som en himmel? F.eks lyseblå klær som du fester "skyer" på med dobbeltsidig teip? Skyene klipper du f.eks av en gammel hvit tshirt. Eller stjernehimmel, sorte klær med gule stjerner :)Billig! og bare å dra av seg skyene eller stjernene når en går ut på byen eller skal feste de på noen andtre..
Gjest gjest1 Skrevet 8. oktober 2005 #16 Skrevet 8. oktober 2005 Jeg ville tatt et hvitt laken med hull til øyne og gått som KKK. Bare for å lage bråk.
Tusenfryd Skrevet 8. oktober 2005 #17 Skrevet 8. oktober 2005 Hva med romersk overklassekvinne el. Toga, armringer og gullenke i pannen eller noe? Krever ikke mye og er litt kult, da.
Gjest Dalwhinnie Skrevet 8. oktober 2005 #18 Skrevet 8. oktober 2005 Eller keiserens nye klær? (eller kanskje ikke) ← Legg til noen strategisk plasserte fikenblader, så blir keiseren til Eva
liv Skrevet 8. oktober 2005 #19 Skrevet 8. oktober 2005 Får du tak i en labb frakk så er jo en skummel professor noe, eventuelt så er det ikke så vanskelig å være frankensteins brud da. Var tre kompiser av meg som kom som b-gjengen da! Blå bukser, røde gensere med nummer på brystet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå