Gå til innhold

Gaver til 13 år gammel jente


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Vi skal feire jul med en 13 år gammel jente som vi ikke kjenner fra før (komplisert historie 😅 men vil gjerne gi denne jenta en gave). Hun ønsker seg ikke noe spesielt.

Har dere noe forslag til hva man kan gi en 13 år gammel jente? 

Anonymkode: cba24...441

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ei jente på 13 år. Klær, smykker osv står høyt i kurs, men er veldig vanskelig å treffe rett når du ikke kjenner jenta. Jeg ville ha gått for noe fra bodyshop eller rituals.  "Alle" jentene her liker det. De har egne serier beregnet på de yngre, så dette vil jeg si er safe. Ellers er gavekort på et handlesenter,  hm, kino osv alltid en innertier, men upersonlig og kjedelig å gi.

Anonymkode: 153d4...ca0

  • Liker 1
Skrevet

Bind/tamponger

Anonymkode: 2e6e3...b31

Skrevet

iPad pro er en fin gave

Anonymkode: f1658...dd2

Skrevet

En fin toalettmappe, lyslenker til rommet, sminkespeil, totebag, sportssokker (tennissokker som jeg kalte det da jeg var ung), gavekort på kino e.l, ungdommelig/voksen drikkeflaske i metall, fine penner eller lekre ting å putte i pennalet. Ei stilig notatbok, mi liker Bullet journalen til Mina Jacobsen, ev en tom Bullet Journal med prikker. 

Anonymkode: a2fae...f4e

  • Liker 1
Skrevet
AnonymBruker skrev (1 time siden):

Hei. Vi skal feire jul med en 13 år gammel jente som vi ikke kjenner fra før (komplisert historie 😅 men vil gjerne gi denne jenta en gave). Hun ønsker seg ikke noe spesielt.

Har dere noe forslag til hva man kan gi en 13 år gammel jente? 

Anonymkode: cba24...441

Bodyshop-gaveeske, evt Rituals (skum som formes som rose, såpe som knitner. 
Hettegenser/-jakke, oversized t-skjorte. Billig eller dyrt? Dyrt: Toalettmappe, veske av merket Day. 
Telefondeksel. 
Billig: kul kaktus. Pyntepute, sminke. 
 

Anonymkode: e99e1...63c

Skrevet

Sånne gavesett fra bodyshop, hårpynt, gavekort, smykke/armbånd, neglelakk, evt personlige ting med navnet til jenta på. For eks toalettmappe med navnet på. Masse fine personlige ting på RofaDesign.no elller nameon.no

  • Liker 2
Skrevet

Gavekort,  de fleste liker å shoppe selv i den alderen  

Anonymkode: 28f79...044

  • Liker 1
Skrevet

Gavekort på nærmeste kjøpesenter. Gavekort er en stor hit hos ungdommen. De elsker å få kunne bruke penger å kjøpe ting selv.

Anonymkode: 405a4...bb8

  • Liker 1
Skrevet

Min 13 åring ønsker seg 

Produkter fra rituals 

Led lys lenker

Ny toalettveske

Gavekort på kino

Gavekort på nærmeste senter

Penger

Klær som hører til hennes fritidsaktivitet 

Pynt til rommet

Eget sengetøy som matcher hennes rom

Anonymkode: a19fd...5b4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...