Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg var på rutine ul og fikk vite at barnet hadde tre hull i hjerte- og var derfor på kontroll 2 uker etter.

da var hulla så små at hun som undersøkte dem sa at om de var slik på første undersøkelsE ville hun ikke bemerket dem..

men.. nå var det litt lite fostervann ( innenfor normalnivå - men i nedre del) og i vekst er barnet en uke mindre enn normal kurve - men følger fint sin egen kurve ( jeg tok ul i uke 13, 19 og 21). 

kjenner jeg er så bekymret.. noen som har opplevd lignende? Fikk dere noen råd? Jeg fikk beskjed om å drikke godt og følge normale anbefalinger..

glemte å spørre hvor mye væske som var «godt»

vet jeg var liten ved fødsel -Vil min fødselsvekt  påvirke?

 

Anonymkode: a8d4d...5fa

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du kan drikke så mye du ønsker, det øker ikke fostervannsmengden. Hvis du ellers fikk beskjed om å leve som normalt, så gjør du det. Stol på helsepersonellet. 

Anonymkode: 88daf...d33

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...