AnonymBruker Skrevet 29. oktober 2021 #1 Skrevet 29. oktober 2021 I følge en artikkel i en avis så er incels en ekstremistisk bevegelse som er en trussel mot samfunnssikkerheten verden over. Burde vi tvinge menn til å få pult, slik at de ikke utgjør en trussel? The incel movement is a form of extremism and it cannot be ignored any longer https://www.theguardian.com/commentisfree/2021/aug/17/incel-movement-extremism-internet-community-misogyny Anonymkode: bff54...85e
AnonymBruker Skrevet 29. oktober 2021 #2 Skrevet 29. oktober 2021 Heller psykisk hjelp. Anonymkode: d4f34...516
AnonymBruker Skrevet 29. oktober 2021 #3 Skrevet 29. oktober 2021 Problemet er at mennesker må sette hverandre i bås, sete merkelapp på andre mennesker, og gjerne også rangere mennesker mot hverandre. Selvfølgelig går ting til helvete da. Jeg hadde derimot håpet at vi skulle bli ferdige med sånn oppførsel når vi nærmet oss 2022. Men det var naturligvis utopi. Anonymkode: dcdee...bb6
Tiuren Skrevet 29. oktober 2021 #4 Skrevet 29. oktober 2021 4 hours ago, AnonymBruker said: Problemet er at mennesker må sette hverandre i bås, sete merkelapp på andre mennesker, og gjerne også rangere mennesker mot hverandre. Selvfølgelig går ting til helvete da. Jeg hadde derimot håpet at vi skulle bli ferdige med sånn oppførsel når vi nærmet oss 2022. Men det var naturligvis utopi. Anonymkode: dcdee...bb6 Det blir bare mer hele tiden, mindre å trangere båser med tykkere vegger å putte meningsmotstandere inn i for så å kaste inn et lass med håndgranater.... Men liker tanken om å bekjempe ekstremisme med mus.... 😄 (beklager, jeg har bare så dårlig humor)
Katten.2.0 Skrevet 29. oktober 2021 #5 Skrevet 29. oktober 2021 De kan jo bare knulle hverandre? Problem solved. 4
Anonymburker Skrevet 29. oktober 2021 #6 Skrevet 29. oktober 2021 Katten.2.0 skrev (4 minutter siden): De kan jo bare knulle hverandre? Problem solved. Er de homofile?
AnonymBruker Skrevet 29. oktober 2021 #7 Skrevet 29. oktober 2021 AnonymBruker skrev (5 timer siden): I følge en artikkel i en avis så er incels en ekstremistisk bevegelse som er en trussel mot samfunnssikkerheten verden over. Burde vi tvinge menn til å få pult, slik at de ikke utgjør en trussel? The incel movement is a form of extremism and it cannot be ignored any longer https://www.theguardian.com/commentisfree/2021/aug/17/incel-movement-extremism-internet-community-misogyny Anonymkode: bff54...85e Ja det er det og i tillegg så kommer det nye ord som egt ikke existerer og som ikke bør læres ut i en skole. Anonymkode: 7cc72...7d4
AnonymBruker Skrevet 29. oktober 2021 #8 Skrevet 29. oktober 2021 AnonymBruker skrev (5 timer siden): I følge en artikkel i en avis så er incels en ekstremistisk bevegelse som er en trussel mot samfunnssikkerheten verden over. Burde vi tvinge menn til å få pult, slik at de ikke utgjør en trussel? The incel movement is a form of extremism and it cannot be ignored any longer https://www.theguardian.com/commentisfree/2021/aug/17/incel-movement-extremism-internet-community-misogyny Anonymkode: bff54...85e Hvem skal tvinges til å pule med disse mennene da? Andre menn får det vel bli, altså andre incels, så kan de kose seg med hverandre. Det er jo ingen kvinner som ville gjort dette, annet enn prostituerte, mot klekkelig betaling. Det ville blitt dyrt for incelsene. Anonymkode: b9b70...6c7 2
Katten.2.0 Skrevet 29. oktober 2021 #9 Skrevet 29. oktober 2021 26 minutter siden, Anonymburker said: Er de homofile? De er vel nøden nok.
Anonymburker Skrevet 29. oktober 2021 #10 Skrevet 29. oktober 2021 Katten.2.0 skrev (52 minutter siden): De er vel nøden nok. Ikke hvis de er heterofile.
Katten.2.0 Skrevet 29. oktober 2021 #11 Skrevet 29. oktober 2021 4 hours ago, Anonymburker said: Ikke hvis de er heterofile. I rumpa er vi alle lik.
AnonymBruker Skrevet 1. november 2021 #12 Skrevet 1. november 2021 Det som er tragisk er at unge tenåringsgutter leser disse forumene og isolerer seg selv og mange av dem kommer aldri ut av det. Men i dag så lever vi i ett samfunn der mange blir ekskludert spesielt gutter og det blir mindre og mindre arenaer for dem å være med på ting. Jeg vokste opp før dette giftige tullet ble en realitet men jeg sleit også på damefronten, problemet er at idag så er det lettere og isolere seg fordi samfunnet vårt idag har blitt enormt ekskluderende. Vårt egalitære samfunn er ett dystopi egentlig der både jenter og gutter sliter med selvmordstanker og yngre og yngre mennesker tar livene sine. Hvordan svarer vi på disse problemene, nedprioritere pyskisk helsevesen og kalle tenåringsgutter monstre som det ikke er håp for når de trenger hjelp med tankene sine, så blir vi overrasket når de vokser opp bitre på verden, om de vokser opp i det hele tatt med tanke på at flere av dem bare tar livet sitt. Det blir bare flere av dem også og det samme spørsmålet gjentas hvordan kunne vi ignorere dette, fordi ingen bryr seg om dem når det faktisk kunne utgjort en forskjell. Jeg grøsser når jeg tenker på hva som kunne had skjedd med lillebroren til en kamerat av meg hvis vi ikke hadde vært der for ham han var alene og sleit med psyken men hadde ihvertfall meg og storebroren som greide å få ham vekk fra pcen. Mange isolerer seg selv og dette begynner i tenårene, men ingen bryr seg om dem da selv ikke deres egne foreldre. Anonymkode: 3dbdf...62a
Maskulino Skrevet 1. november 2021 #13 Skrevet 1. november 2021 Hvis alle som pratet om incels og mgtow faktisk satte seg inn i hva disse personene faktisk konsumerer av diverse kultur, så ville de forstått konseptet bedre. Kan anbefale å se hva de selv sier, heller enn hva andre sier om dem. Incelsene har mer til felles med kristenfolket og muslimene enn med horekulturen på Tinder. De kan mer forstås som en bevegelse som forkaster dagens overfladiske sexmarked. Hva så?
Tiuren Skrevet 1. november 2021 #14 Skrevet 1. november 2021 On 10/29/2021 at 11:16 PM, Katten.2.0 said: I rumpa er vi alle lik. sex med lik er da veldig ekstremt ekkelt og ulovlig! 😕 Var en gang med ei som var litt dau i senga, men...
Katten.2.0 Skrevet 1. november 2021 #15 Skrevet 1. november 2021 2 hours ago, Tiuren said: sex med lik er da veldig ekstremt ekkelt og ulovlig! 😕 Var en gang med ei som var litt dau i senga, men... Du klarte altså å fange essensen av "Det lukter som noe har kravlet inn i rumpa di og daua".
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå