Gå til innhold

Beste brodder på rimete/helt glatt asfalt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer på hva som er best tidlig i glattesesongen når det ikke er snø eller tykk is, men bare helt tynt rimete is på bakken? 

Anonymkode: 26577...8b0

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg bruker de som er pigger eller hva jeg skal kalle dem uansett. Sånn som disse. Eneste negative er at jeg synes at de blir litt fort slitt, men jeg synes de har best grep uansett hva slags is det er ute:

https://www.vitusapotek.no/sol,-fritid-og-reise/reiseeffekter/brodder/nordic-grip-walking-brodd-str%3A-37-41/p/951820?source=googleps&gclid=CjwKCAjw2P-KBhByEiwADBYWCicj2MwlCQaMuMRmoSFA_15j92HxmkFfedoC2nmqBHQFXDb0JTJxNhoC3K0QAvD_BwE

 

Liker ikke de som er laget av ståltråd sånn som disse. Jeg har opplevd at jeg sklir lett med dem:

https://www.fjellsport.no/yaktrax-pro-sort.html?channable=01384b69640031303832363111&gclid=CjwKCAjw2P-KBhByEiwADBYWCjZdssT6W3kxr6xSmImW_CxV6qcOn1qwbMvBxCwuqTbV8wnyqLZsSBoCQx0QAvD_BwE

 

Anonymkode: cf68c...746

  • Liker 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...