Gjest Gjest Skrevet 29. september 2005 #1 Skrevet 29. september 2005 http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=107905 Jeg blir så vanvittig forbanna!
Gjest Gitte Skrevet 29. september 2005 #3 Skrevet 29. september 2005 herregud.. føler for å gråte og kaste opp samtidig. det der var grusomt å se på
Gjest cecilia Skrevet 29. september 2005 #4 Skrevet 29. september 2005 Kokte grusomt inni meg da jeg så den artikkelen! Ikke bare kokte det heller, var faktisk på gråten jeg også. De stakkars hjelpeløse dyra... Meldte meg faktisk inn i dyrebeskyttelsen etter å ha lest dette.
Gjest Gjest Skrevet 30. september 2005 #5 Skrevet 30. september 2005 Helt på gråtn jeg. :grine2: får lyst til å bruke de menneskene som har gjort d der som agn istede... buhu. føler meg kvalm etter å ha sett det der...
Gjest Gjest Skrevet 30. september 2005 #6 Skrevet 30. september 2005 Det jeg tenker nå ville jeg sikkert bli arrestert for om jeg sa det høyt.
Gjest Gjest Skrevet 30. september 2005 #7 Skrevet 30. september 2005 Mennesket er klodens verste skapning. Dette mener jeg fordi mennesket er den eneste skapningen som har inteligens nok til å tenke, vurdere, og planlegge sine handlinger, samt se konsekvensene av handlingen. Og likevel gjør slike ting som dette. Dette er ren ondskap, og jeg håper de skyldige blir behandlet slik de fortjener. Jeg hjelper gjerne til.
Gjest Gjest Skrevet 30. september 2005 #8 Skrevet 30. september 2005 Fikk skikkelig vondt da jeg leste det i VG i dag. SKIKKELIG vondt, hadde mest lyst til å bare Fikk så vondt på vegne av den hunden, STAKKARS STAKKARS dyr. De har følelser de også, akkurat som oss. :cry: Så så 'gossin' ut å den hunden.. fikk så lyst til å bare kose med den å gi den et varmt å godt hjem.. Herregud, hva slags mennesker kan gjøre noe sånn?? Jeg blir så og så og så kjempe ååååååååååååååå, stakkars hund!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
Gjest Spacegirl Skrevet 30. september 2005 #9 Skrevet 30. september 2005 Barbarisk . Leste om det i går, og hadde mareritt om det i natt. Skjønner ikke hvorfor mennesker er så grusomme
Fauna Skrevet 1. oktober 2005 #10 Skrevet 1. oktober 2005 Om det opprører dere så gjør noe med det! Skriv brev/mail til de som faktisk driver med dette! Vis at noen bryr seg, og synes at slike ting rett og slett er jævlige! Skulle brukt dem som levende agn skulle jeg!
Væren Skrevet 1. oktober 2005 #11 Skrevet 1. oktober 2005 Jeg klarer ikke engang å tenke tanken ut, klarer ikke å se for meg bildet av den stakkars hunden... Unnskyld, men jeg bare må få det ut!!! Forbannede jævler som ikke har hjerte i kroppen! Det burde være dødsstraff for sånt dyreplageri. Ja, det mener jeg faktisk helt seriøst!!!
Gjest seroxata Skrevet 4. oktober 2005 #13 Skrevet 4. oktober 2005 skulle tatt de etter som agn, de som gjør slike ting! rett og slett helt for jævlig!
Gjest Very Victoria Skrevet 4. oktober 2005 #14 Skrevet 4. oktober 2005 De som gjør dette kan ikke kalles mennesker.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå