Gå til innhold

Hva synes dere er greit å si under sex når man ikke er i forhold?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hender jeg blir revet med og sier navnet til personen, feks «Åh, fy faen, Petter», «Åh, Petter.. Det der var sjukt digg»

Det kommer helt naturlig for meg å si det når det blir så intenst, begynte bare å tenke på om det ble litt kjæresteaktig å si navnet hans mye. Ligger jevnlig med en mann jeg kjenner godt, vi er kanskje litt mer enn bare FWB, han har sagt han liker meg godt, og tenner på min nytelse, lyd og dirtytalk. 

Anonymkode: 23d00...751

Videoannonse
Annonse
Gjest Elder Millennial
Skrevet

Det er vel veldig individuelt så du må nesten spørre Petter da😬😅

Ville slengt på ett: Fy faen Petter, du er så jævla deilig🤩 bare for sikkerhetsskyld 😅👏

Skrevet

Kjæresteaktig? Er begjær og lidenskap forbeholdt kun kjærester? Det syns ikke jeg. I stedet for å tenke hva andre måtte mene er riktig og galt, så bør du heller gjøre det som er riktig for deg og din partner, enten det er en ektemann, knullekompis eller kjæreste. Om han liker dirty talk så er det åpenbart at han vil at du skal uttrykke deg verbalt, og da gjerne si navnet hans. 

Men som @Ominous skriver, jeg ville spurt Petter. 

Skrevet

Achtung, panzer!

Anonymkode: 72e5a...b2f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...