Gjest Gjest Skrevet 26. september 2005 #1 Skrevet 26. september 2005 Jeg blokkerte en person på msn som jeg egentlig ville slette...Jeg klikket på slett mens han fortsatt var blokkert. Da fikk jeg opp en pop-up hvor det stod at vedkommende fortsatt kunne se min påloggingsstatur hvis jeg slettet han...også stod det bare "Vil du blokkere"? Jeg huket av på den også, og slettet...Kan han se at jeg er på nå??
Gjest Gjest Skrevet 28. september 2005 #3 Skrevet 28. september 2005 Er det fordi jeg også huket av på blokker?? Er ganske viktig at jeg får denne personen helt ut av livet mitt da han kommer med ganske grove trusler mot meg.... Vil være helt sikker=)
Kristian Skrevet 28. september 2005 #4 Skrevet 28. september 2005 Ja. For at en du har slettet ikke skal kunne se statusen din så må du huke av på blokkering. Så lenge du har blokkert han, så vil han kun se deg som avlogget. Les mer her.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå