Gå til innhold

Vil hen egentlig vi skal være venner?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ikke mange venner. Bodde 6 år i ei lita bygd, et godt stykke unna hjemstedet mitt. Mista desverre kontakten med mange. Nå har jeg flyttet, og prøver bli kjent med folk på mitt nye bosted. 

Men jeg er så usikker på meg selv. Har nå fått kontakt med en veldig hyggelig person, vi har møttes 2 ganger. Jeg håper det kan bli et godt vennskap, men er så redd hen ikke ønsker det egentlig. At hen bare sier ja til å møtes for å være høflig. Kan skrive: Jeg skal ut en tur, du kan bli med hvis du vil. 

Jeg overtenker sikkert, men blir da bekymret for at hen egentlig ikke vil finne på noe. Andre som har det sånn? Noen tips?

Videoannonse
Annonse
Gjest Hvemsomhelst
Skrevet

Tror egentlig ikke at det er lurt å tenke for mye. Heller la ting falle naturlig. Jeg er asosial og ingen ekspert, men det var min tanke.

Skrevet

Tja, det er jo ikke greit å si da. Men har du noe å tape på å prøve å få en relasjon med denne personen uansett om hen sier det for å være høflig eller ikke? Antar det er slike ting man finner ut av etter hvert uansett. :) 

Skrevet

Jeg hadde sagt nei om jeg ikke likte personen, det tror jeg de fleste ville gjort. Bare spør du. Og om personen skulle være opptatt og ikke kan den dagen, ikke overtenk det, forslå heller en annen dag :)

Anonymkode: 3ef01...071

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...