Uglems Skrevet 3. september 2021 #1 Skrevet 3. september 2021 Lurer litt på erfaringene til folk. Jeg tok dose 1 på onsdag. Ble øm i armen, og siden i går kveld har jeg følt meg litt slapp, fjern, ikke feber, men definitivt litt varmere i kroppen. Litt sånn svett egentlig. Så viser det seg at en nærkontakt har testet positivt for korona. Jeg har selvsagt bestilt en test og blitt satt i karantene. Men kan det kun være bivirkningene fra vaksinen eller kan det være korona? Har noen fått korona rett etter vaksinen?? Nå virker fireåringen slapp også..
zemer Skrevet 3. september 2021 #2 Skrevet 3. september 2021 Uglems skrev (3 timer siden): Lurer litt på erfaringene til folk. Jeg tok dose 1 på onsdag. Ble øm i armen, og siden i går kveld har jeg følt meg litt slapp, fjern, ikke feber, men definitivt litt varmere i kroppen. Litt sånn svett egentlig. Så viser det seg at en nærkontakt har testet positivt for korona. Jeg har selvsagt bestilt en test og blitt satt i karantene. Men kan det kun være bivirkningene fra vaksinen eller kan det være korona? Har noen fått korona rett etter vaksinen?? Nå virker fireåringen slapp også.. Ei jeg kjenner ble dårlig etter andre dose. Tok test og hadde da både bivirkninger og korona.
K@tt Skrevet 5. september 2021 #3 Skrevet 5. september 2021 Du kan få corona selv om du både er fullvaksinert eller fått en dose. Etter en dose er man vel ikke beskyttet før det går to uker? God bedring og lykke til! 1
teknosilje Skrevet 5. september 2021 #4 Skrevet 5. september 2021 Du vet sikkert at du vil få forskjellige svar her. Så egentlig ikke vits i å spekulere. Du vet ikke før du får svar på testen.
Anbefalte innlegg