Gå til innhold

Angel cake


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg hadde helt dilla på å lage Angel cake da jeg bodde i usa, og jeg savner den sånn! Jeg husker jeg kjente den igjen i en norsk matbok som jeg så på i fjor, men teite meg kjøpte ikke boken og jeg lurer på om noen vet hvilken kake jeg mener? Den har lite fett og er enkel å lage.... :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hmmm, har ikke den vært oppe i forumet før? Typisk for eksempel i denne tråden? Angel food-kake heter den visst, men kanskje det er den du tenker på?

Skrevet
Hmmm, har ikke den vært oppe i forumet før? Typisk for eksempel i denne tråden? Angel food-kake heter den visst, men kanskje det er den du tenker på?

Åhh, det var den!! Yes!! Tusen takk! Yey! Denne skal jeg lage i helgen! *overlykkelig* :hoppe::hoppe:

Skrevet

Har sett den i ferdigpakke også, utrolig dyrt. Bare du pisker lenge nok og ut alt sukkeret så er det ikke vanskelig å lage den selv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...