Midnattsol Skrevet 21. september 2005 #1 Skrevet 21. september 2005 Kjøpte en pakke hårfarge i dag på Cubus som jeg ikke skal bruke, får jeg returnert den tror dere?
Gjest gjest1 Skrevet 21. september 2005 #2 Skrevet 21. september 2005 Så lenge du ikke har åpnet den, og du har kvitteringen bør det gå, det gjode det iallefall da jeg jobbet i lignende butikk.
Gjest Violetta Skrevet 21. september 2005 #3 Skrevet 21. september 2005 Jeg har gjort det, tok med kvittering og siden forseglingen var ok gikk det greit. Det var også Cubus.
Midnattsol Skrevet 22. september 2005 Forfatter #5 Skrevet 22. september 2005 Nei, jeg fikk ikke returnert den fordi hårfarge hadde ikke de forsikra?? Skjønte ikke helt det, jeg. :evil:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå