Gå til innhold

Matos fra nabo rett inn på soverom


Anbefalte innlegg

Skrevet

Flyttet inn i flermannsbolig for 2 uker siden, og no er jeg på 4. Natt jeg er voken pga Matos som kommer fra kjøkkenvifte uttak rett uttafor soverommet mitt. Og det lukter svidde nudler fra ballahland. Er så sterk svilukt det sprer seg i heile leiligheten og jeg får hodepine(muligens fordi jeg blir stresset også) er alltid mellom kl 00-01 på natten såklart

Er kommunen som eier leiligheten under meg, der matosen kommer fra. Lurer på å ringe de og legge inn bekymringsmelding på svilukt på natten. Kjøkkenet er under soverommet mitt og jeg er også litt brann-redd. Er en alkoholisert utlending som bor der. Og har ikkje hatt så mange vellykka samtaler med han. 

 

Og noen som kan litt med ventilasjons-regler, er det virkelig lov å sette opp kjøkkenventilasjon-uttak rett uttafør et soveroms vindu? 

 

Hilsen ei trøtt som drømmer no om enebolig

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så skal kommunen gjøre hva da tenkte du? Lage en spesialregel om at naboen din ikke får lage nattmat? 

Anonymkode: 748bf...cf3

  • Liker 2
Skrevet
AnonymBruker skrev (4 minutter siden):

Så skal kommunen gjøre hva da tenkte du? Lage en spesialregel om at naboen din ikke får lage nattmat? 

Anonymkode: 748bf...cf3

Nei, tenkte meir branninspeksjon på leiligheten. Gud vite sist kjøkkenvifta ble vasket. Lukter jo svidd 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...