Linsi Skrevet 18. september 2005 #1 Skrevet 18. september 2005 Jeg har hørt at man kan farge brudeskoene. Er det noen som har gjort det? Hvor? Pris?
linky Skrevet 18. september 2005 #2 Skrevet 18. september 2005 Ja man kan farge brudeskoene, men er litt usikker på hvor man kan få gjort det. jeg spurte om dette i brudesalongen da jeg kjøpte mine sko, og da sa det at jeg fint kunne gjøre det selv med silkemaling og en svamp.( har ikke prøvd det) men kan vel ikke bruke silkemaling på alle skoene vel, det avhenger vel litt av hvilken type det er...?
Gjest Gjest Skrevet 18. september 2005 #3 Skrevet 18. september 2005 Du kan få farget dem på Grensen sko i oslo, det koster 350 kr (gjorde det for et år siden)
Lassie Skrevet 18. september 2005 #4 Skrevet 18. september 2005 Det er ikke alle sko du kan farge! (Bare for å opplyse om det..)
linky Skrevet 18. september 2005 #5 Skrevet 18. september 2005 Noen som vet hvor man kan få gjort det i Sandnes/Stavanger?
Gjest Gjest Skrevet 18. september 2005 #6 Skrevet 18. september 2005 Denne fant jeg da jeg søkte på google: http://www.lisenett.no/farging.shtml
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå