Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Mannen har av ulike grunner vanskelig for å komme når vi har sex, et problem han har hatt hele sitt voksne liv.

Vi vurderer derfor om det at han inseminerer meg med sæden sin via sprøyte kan være et alternativ? Altså at han får sæden i et sterilt glass, og derfra tar det opp i en liten sprøyte og får det inn i min skjede. Alternativet er å gjøre dette via en klinikk, men det vil jo fort koste en del.

Noen som har gjort dette hjemme, og kan si noe om sjansene for graviditet sammenlignet med den normale, naturlige metoden? 

Anonymkode: 36d3c...02b

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Funker nok greit det. Særlig om ladningen hans er mange nok milliliter. 

Hun som sugde boris becker (?) Gjorde seg jo gravid på samme måte. Og da var spermen innom munnen hennes først.

Vet om folk som har blitt gravid ved å runke på magen hennes og så føre inn spermen med fingrene også. Et morbid eksempel var han massemorderen som de lagde film av i citizen x. 

Uten særlige kunnskaper tipper jeg det er viktig å handle kjapt og holde spermen varm.

Lykke til.

Skrevet

@mammahjarte har erfaring. Hun er nå gravid med nr.2 på denne måten.

AnonymBruker
Skrevet

Det har vært tråder her inne med samme tema. Mange par hadde utført dette hjemme med sprøyte. Med positivt resultat :) 

Anonymkode: 23e1a...894

Skrevet

Ja det fungerte for oss. Med første barn brukte vi tre forsøk heima (3 månader). Brukte 5ml sprøyter og plastbeholder frå ikea vaska på 70 grader. Vi inseminerte før eggløsning, når det var eggløsning og dagen etterpå. Brukte EL strimler. 

Med andre barn brukte vi seks eller sju forsøk i løpet av eit år. Då tok vi det litt roligare mot slutten og inseminerte kvar andre dag. 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...