Gjest Blåbær Skrevet 12. september 2005 #1 Skrevet 12. september 2005 Jeg har funnet en veske som jeg syntes er veldig lekker. Men vil gjerne vite hva dere andre mener. Her er linken http://my.qxl.no/accdb/viewItem.asp?IDI=20...um=1&Catg=21330
Gjest Gjest Skrevet 13. september 2005 #5 Skrevet 13. september 2005 grusom. minner meg om sånn for å ha bowlingkuler i. men det er tross alt du som skal bruke den.
Gjest Gitte Skrevet 13. september 2005 #6 Skrevet 13. september 2005 haha tenkte dessverre det samme som gjest her, bowlingbag kanskje inspirert av friis key bag? nei.. ikke noe for meg heller.
Gjest Xavia Skrevet 13. september 2005 #7 Skrevet 13. september 2005 Jeg synes den så helt grei ut, men litt for bred kanskje...
Gjest Milah Skrevet 13. september 2005 #8 Skrevet 13. september 2005 Jeg synes den så helt grei ut, men litt for bred kanskje... ← Det samme tenkte jeg..
aline Skrevet 13. september 2005 #10 Skrevet 13. september 2005 ikke min stil heller, litt for mye greier på den og litt for klumpete.
Nicky B Skrevet 13. september 2005 #12 Skrevet 13. september 2005 haha tenkte dessverre det samme som gjest her, bowlingbag kanskje inspirert av friis key bag? nei.. ikke noe for meg heller. ← Nå er det friis som har latt seg inspirere av Chloe som var ute med sine keybags lenge før friis kom med sine versjoner... Bare sånn for å være litt flisespikker! Likte bagen godt jeg!
ashera Skrevet 13. september 2005 #13 Skrevet 13. september 2005 (endret) haha tenkte dessverre det samme som gjest her, bowlingbag kanskje inspirert av friis key bag? nei.. ikke noe for meg heller. ← Nei, det er Friis Key bag som er en kopi av Chloé Paddington som denne qxl-utgaven er en fake utgave av. De som selger sånne vesker, kjøper dem gjerne engros fra Kina og selger dem ut på nettsteder som qxl og ebay. Til bra fortjeneste, selvsagt. Denne selgeren er ærlig og sier at den er en fake/kopi. Endel selgere er det ikke. Så til spørsmålet ditt: Veska er fin, men den var fotografert fra en veldig rar vinkel. Hvis du googler "Chloé paddington" får du helt sikkert opp et finere bilde av den. Endret 13. september 2005 av hera
Gjest gjest1 Skrevet 13. september 2005 #16 Skrevet 13. september 2005 Nei, det er Friis Key bag som er en kopi av Chloé Paddington som denne qxl-utgaven er en fake utgave av. De som selger sånne vesker, kjøper dem gjerne engros fra Kina og selger dem ut på nettsteder som qxl og ebay. Til bra fortjeneste, selvsagt. Denne selgeren er ærlig og sier at den er en fake/kopi. Endel selgere er det ikke. Så til spørsmålet ditt: Veska er fin, men den var fotografert fra en veldig rar vinkel. Hvis du googler "Chloé paddington" får du helt sikkert opp et finere bilde av den. ← Enig, de som selger slikt på nettsteder må tjene en formue.. (Og ingen av dem kan stave for fem øre....) Vesken var fin nok den, men jeg ville ikke kjøpt fra noen som selger kopier til blodpris.
vixen Skrevet 13. september 2005 #17 Skrevet 13. september 2005 Hadde nok ikke falt for den selv, men ikke reagert om andre gikk med den. -viXen-
-Fisken- Skrevet 13. september 2005 #18 Skrevet 13. september 2005 Ikke helt min smak, men den var helt ok.
Gjest gjest Skrevet 14. september 2005 #20 Skrevet 14. september 2005 Disse veskene er vel bare en modernisert kopi av Chanels veske fra 50 tallet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå