Gjest Gjest_Meg_* Skrevet 12. september 2005 #1 Skrevet 12. september 2005 Hei. Har noen spørsmål om fuktighetsmake... 1. Har noen noe tips til bra fuktighetsmake for blandingshud? Jeg bruker daglig en krem som ikke alltid gir nok fuktighet og tenke å supplere med en fuktmaske noen ganger i uka. En som er vannbasert... 2. Noen som har testet den til Biotherm som er ofr blandingshud-den blekgrønne tuben?? Hun i parfymeriet så på huden min og anbefalte meg denne. Er det greit om jeg bruker ansiktasmasken om natta? Takk!
Gjest Gjest Skrevet 13. september 2005 #2 Skrevet 13. september 2005 Skyver denne opp litt,jeg... Litt nyskjerrig på denne Biotherm-maska jeg også. Den rosa da,noen som har erfaringer med den?
Shoegal Skrevet 13. september 2005 #3 Skrevet 13. september 2005 Jeg bruker Dermalogicas Skin Hydrating Mask, og er godt fornøyd. Den er dyr, men drøy
Gjest Hulderjenta Skrevet 13. september 2005 #4 Skrevet 13. september 2005 Jeg fikke n prøve på en Biotherm-fuktighetsmaske som jeg ikke husker hva heter.. Tror det var en blå tube.. Men som sagt bare en prøve, så den kan være anderledes enn i originalpakningen. Nok om det. Den var i alle fall veldig god! Huden min sugde til seg! Har veldig lyst å kjøpe den, men den er dyr..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå