Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

På søndag var det 6 uker siden jeg fødte. Blødde mest de første 2 ukene  etter fødsel. har ikke blødd noe etter det. Men siden i går har jeg begynt å spotte litt rødt igjen.

Er dette nornalt? De 6 ukene er jo over nå...

Jeg fullammer hvis det har noe å si 😀

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan det være mensen? Noen kvinner får mensen igjen raskt etter fødsel og også når de ammer. Det er ingen garanti nemlig :) Hvis det ikke stopper etter 1 uke, kontakt lege for å sjekke det :)

AnonymBruker
Skrevet

Jeg fikk mensen akkurat 6 uker etter fødsel. At man ammer har ikke nødvendigvis noe å si for når mensen kommer tilbake.

Anonymkode: d0300...300

AnonymBruker
Skrevet

Jeg blødde i 12 uker, litt fra og til. Var ikke mensen - den kom etter 10 mnd. 

Anonymkode: d7f6b...88f

Gjest 123 eller noe
Skrevet

Jeg tror det var 11-12 uker jeg dreiv og blødde også, det verste var over på rundt 6 uker, men var som mensen på 4 dagen i 5-6 uker til etter det. Det var ikke mensen da, den kom 7 mnd etter fødsel.

AnonymBruker
Skrevet

Jeg blødde fra og til i 10 uker etter fødselen. Det var ikke mensen, den fikk jeg først 11 måneder etter fødselen. Det er ikke unormalt at man spotter litt på slutten av renselsen. 

Anonymkode: dcc6b...d6f

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...