Gå til innhold

Sviende smerter i magen 5 uker inn i svangerskapet


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg er akkurat 5 uker gravid i dag og har en del sviende smerter nederst i magen. I livmorområdet. Det er ikke som menssmerter som jeg har hatt til nå, men mye mer sviende. Kjennes egentlig ut som jeg har brannsår på innsiden av magen.

Er dette også vanlige smerter? Har du hatt sånn type smerter? Hva kan det være?

Anonymkode: 565c2...39e

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Helt vanlig. Google ligamentsmerter. Du har noe som vokser i kroppen din, så ting tøyes og strekkes. 

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet
Kala skrev (29 minutter siden):

Helt vanlig. Google ligamentsmerter. Du har noe som vokser i kroppen din, så ting tøyes og strekkes. 

Aha takk☺️ Det vare ganske lenge da. Ikke korte stikk som mange beskriver, det svir enda😅

Anonymkode: 565c2...39e

Skrevet

Dagen etter positiv test her hadde jeg hele dagen igjennom, av og på, noen helt jævlig smerter. Helt annerledes enn menssmerter, men også helt annerledes enn ligamentsmerter jeg har kjent siden. 

Måtte stoppe opp med det jeg holdt på med på jobb og bare puste i et minutt eller noe før det svakt gav seg igjen. Kom tilbake etter 10-15 minutter. 

Aner enda ikke hva det var. Aldri kjent noe lignende hverken før eller siden. Er 21 uker på vei nå

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...