Gå til innhold

Papirflyttere?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hva er deres tolkning av det ordet? Positivt/negativt?

Anonymkode: b74d1...3c8

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Det er en negativ karakteristikk om folk som jobber i offentlig forvaltning, framsatt av noen som ikke har innsikt, forståelse, interesse eller peiling på hva de snakker om. 

Det indikerer jo at man gjør helt unyttig arbeid. 

Endret av Ullvott
Skrevet (endret)

Positivt.

Hva slags samfunn skulle vi hatt om folk ikke kunne leve av saksbehandling ingen egentlig trenger? Skulle folk liksom utført helt ærlig, verdiskapende arbeid i form av å produsere et eller annet da? Akkurat det har vi faktisk arbeidsinnvandrerne til. Eller så får vi det fikset i Kina.

Dette landet går så det suser av å selge unna ting vi finner i skjærgården og i hagen (olje, gass og fisk). Vi er verdens første og eneste råvareproduserende høykostland. 

Hu hei hvor det går. Måtte høyere makter finne på enda mer å detaljregulere slik at enda flere kan leve av saksbehandling!

Saksbehandling er fremtidens olje og gass!

Endret av A-hunter

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...