Gjest Gjest Skrevet 9. september 2005 #1 Skrevet 9. september 2005 Hva syns dere om disse støvlettene. ??? støvletter
Hilde Skrevet 9. september 2005 #2 Skrevet 9. september 2005 Jeg syns de var litt.. kjedelige.. kanskje? Hadde ikke lagt merke til de i butikken tror jeg.
Gjest Vindelspev Skrevet 9. september 2005 #3 Skrevet 9. september 2005 Gørkjedelige og stygge. Fikk Sci-fi assosiasjoner type Star Trek, og det er ikke en positiv ting.
airia Skrevet 9. september 2005 #4 Skrevet 9. september 2005 Må føye meg inn i rekken her. Syntes også de var veeeeeldig kjedelige
Gjest Ms Chanandler Bong Skrevet 9. september 2005 #5 Skrevet 9. september 2005 Tenkte på sånne støvletter de bruker i piratfilmer da jeg så dem. Men hver sin smak. Det er jo du som skal gå med dem.
~sikka~ Skrevet 9. september 2005 #6 Skrevet 9. september 2005 Fikk sci-fi-fornemmelser jeg og - hadde aldri gått i de der.
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 9. september 2005 #7 Skrevet 9. september 2005 Nei, dere tuller, er de virkelig så stygge???? Var på utkikk etter noen helt vanlige svarte støvletter, men jeg må ha noen som jeg kan gå i. Og dette der de eneste jeg fant som faktisk er skikkelig gode å gå i, disse tror jeg at jeg kunne gått i i en hel dag. Er vist litt opptatt av hva andre mener er jeg redd Er det helen som er stygg??? Eller er det hele formen??
Gjest gjest1 Skrevet 9. september 2005 #8 Skrevet 9. september 2005 Synes ikke de var såå ille jeg da De er jo litt annerledes fordi de ikke har vanlig hæl, men de er sikkert mer behagelige i lengden. Helt ok, om det er helt min smak det vet jeg ikke.
LilleBille Skrevet 9. september 2005 #9 Skrevet 9. september 2005 Kjedelig var det første som slo meg også - men er de gode å gå med - og du likte dem - så er det jo du som skal ha dem.
Gjest Gjesta Skrevet 10. september 2005 #10 Skrevet 10. september 2005 Henger meg paa. Jeg synes de var stygge og kjedelige og merksnodige, blanding av ridestovler og gummistovler paa en maate... Den sommen over vrista var heler ikke noe fin.. Men, ikke jeg som skal bruke den! xx
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 10. september 2005 #13 Skrevet 10. september 2005 Jeg er egentlig ikke på jakt etter noen som skiller seg spesielt ut. De kan godt være kjedelige egentlig, det betyr jo bare at de ikke blir lagt spesielt merke til. Men at det blir lagt merke til fordi de er stygge er værre. Men de var i allefall gode å gå i, men svindyre var de. Nå ble jeg i tvil.
Gjest Brunetten_ Skrevet 10. september 2005 #14 Skrevet 10. september 2005 (endret) Ikke noe jeg ville kjøpt. Og jeg er enig med de andre som har svart her. De var utrolig kjedelige, og på grensen til å bli stygge. Ser rare ut. Endret 10. september 2005 av Brunetten_
Gjest Virvel Skrevet 10. september 2005 #15 Skrevet 10. september 2005 Jeg synes de var helt greie til hverdags, men litt kjedelige til å være noe å pynte seg med. Jeg må også ha gode sko, så løsningen for meg har vært å kjøpe to par støvletter... Et par skikkelig fine, men tilsvarende vonde å gå med, som bare brukes til spesielle anledninger, og et par helt flate med pelsfor som kan brukes til hverdags. Det er jo massevis av sånne støvletter i butikkene nå, de funker til både skjørt og bukser, og er gode (og ikke minst varme) å gå i.
Væren Skrevet 10. september 2005 #16 Skrevet 10. september 2005 Sikkert gode å gå tur i, men neppe støvletter til å piffe opp antrekket med.
Tusseline Skrevet 10. september 2005 #17 Skrevet 10. september 2005 Likte dem ikke. De så billige og stygge ut (sorry).
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 10. september 2005 #18 Skrevet 10. september 2005 Hvordan er disse da? er de like stygge??? Som sagt så er jeg ikke akkurat ute etter noe som er så veldig spesielt, og det behøver ikke å være et blikkfang. Disse er også fra Camper, men er litt flatere. flate støvletter
Gjest Vindelspev Skrevet 10. september 2005 #19 Skrevet 10. september 2005 Bedre, men fortsatt kjedelige. Men så liker jeg litt mer sprudlende støvletter, da. Helt anonyme, men ikke stygge som de andre.
Gjest Vindelspev Skrevet 10. september 2005 #20 Skrevet 10. september 2005 Føler at jeg er slem med deg nå, men du spurte jo.....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå