Tante Tanja Skrevet 8. juni 2021 #1 Skrevet 8. juni 2021 Det er stor stas å være mormor🥰 Men med full jobb strekker ikke tiden til🥺 Lurer på hva som er vanlig for besteforeldre nå……hvor ofte/mye har dere barnebarn på besøk/overnatting?
AnonymBruker Skrevet 8. juni 2021 #2 Skrevet 8. juni 2021 Heldig å se mitt barnebarn gjevnlig. Har hin på overnatting 1 gang eller mer i måneden. Anonymkode: 2277d...747
Grønn Frosk Skrevet 9. juni 2021 #3 Skrevet 9. juni 2021 Min mor har de ikke på overnatting, men bor på annen kant av landet, så det er ikke så rart 😉 men mine svigerforeldre har de på overnatting omtrent en gång i måneden nå. De hadde de ikke så ofte når de var i jobb, men tok de med ut på kafe og sånt. Overnatting var da kanskje annenhver måned/hver tredje måned. Mindre i perioder hvor de hadde helseproblemer. Du må se an hva du orker. Det er helt ok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå