Gå til innhold

Liker ikke å sitte ute på sommeren!


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er jeg den eneste som ikke liker å sitte ute på sommeren? Det er varmt og klamt. Masse insekter og man sitter på utstilling. Liker ikke å sole meg. Inne er det kaldt pga varmepumpe med kjøling. Og for å gjøre meg enda rarere så liker jeg heller ikke å grille. Eier ikke grill. Liker grillmat, men er redd for både gass og flammer. 

Anonymkode: 4d30b...a74

  • Liker 4
Videoannonse
Annonse
Gjest Smeltemann
Skrevet

Sett deg inn, lag deg mat på komfyren. Værre er det ikke .  Jeg synes det er fint og sitte ute,men så har jeg ikke naboer som bor tett på.

AnonymBruker
Skrevet

Da er det jo bare å vere inne. Man MÅ ikke sitte ute viss man ikke vil  :) grille må man heller ikke. Jeg liker å vere ute, har grill men griller bare et fåtall ganger om sommeren likevel, lager maten inne men tar den gjerne med ut og spiser i skyggen 

Anonymkode: 05a84...561

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg kan gjerne sitte ute, men holder meg i skyggen. 

Anonymkode: bbf80...66d

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Samme her. Faktor 50 men får likevel pigmentflekker i pannen og det er stygt. Liker ikke sol i ansiktet.

Anonymkode: a09f6...78a

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg sitter aldri ute før etter kl 20 på varme dager. Kan f.eks ikke fordra å spise i solen. 

Anonymkode: f7927...d6c

  • Liker 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...