Gjest Gjest Skrevet 6. september 2005 #1 Skrevet 6. september 2005 Jeg skal pusse opp badet, men nå har varmtvanns berederen begynt å gi meg litt hodepine Den står inne i et hjørne med dusj på ene siden og vask på den andre. Hvor stor tilgjengelighet må det være til berederen. Er det nok med en luke eller må det lages til at hele berederen skal kunne fjernes. Hvordan har dere gjort det som har berederen inne på badet?
Gjest Gjest1 Skrevet 6. september 2005 #2 Skrevet 6. september 2005 Vi bygger den inn i et skap, lager hyller over, slik at vi får utnyttet plassen. Må jo kunne skifte den om den ryker.... Og vår er relativt gammel og kommer sikkert til å si takk for seg innen 2 år... Men uansett hvor ny de er, så vet man ikke når de slutter å virke!
Arielle Skrevet 6. september 2005 #3 Skrevet 6. september 2005 Vi kjøpte en ny 120 liters (tror jeg) hurtigtank, og plasserte den inne på kjøkkenet i skapet under vasken. dermed fikk vi frigjort masse plass på vårt relativt lite bad :kgblunk:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå