Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg rakk kun å se overskriften i brevet til kjæresten min når han ved en feil åpnet det på TV-en., Der rakk jeg å se det sto «begjæring om uteglemt krav». Vet han har kredittgjeld og hatt problemer med depositum på en fornyet leieavtale. Er dette siste instans, og er det kredittselskaper som sender ut dette? Det virker veldig alvorlig.

Jeg har god økonomi, og min kjæreste sliter. Hadde jeg følt meg tryggere i forholdet, hadde jeg selvsagt vært mer behjelpelig. Ikke er han fullstendig åpen om det heller.

Anonymkode: 53e63...764

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Merkelig, uteglemt krav vil jeg si tyder på at kreditoren har glemt det.

Hva har han sagt om det?

Anonymkode: 2bbe4...db3

AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (21 minutter siden):

Merkelig, uteglemt krav vil jeg si tyder på at kreditoren har glemt det.

Hva har han sagt om det?

Anonymkode: 2bbe4...db3

Han sier ikke noe. Vet bare han har det tøft økonomisk pga korona, og blir irritert hvis jeg tar det opp.

Anonymkode: 53e63...764

AnonymBruker
Skrevet

Har han gjeldsordning, eller har søkt om å få det? Min mann har overhodet ikke kontroll på økonomien og han har fått mye rart i posten, men aldrings med den overskriften.

Anonymkode: bf1a4...c9f

AnonymBruker
Skrevet

Høres litt ut som han har gjeldsordning. Uteglemte krav er gjerne relatert til det for å ta del i ordningen. Men han har plikt til å varsle samboere om at han har gjeldsordning samt namsmann at han har samboer. Trodde muligens du måtte skrive under på at du er klar over det også.

Anonymkode: a8d64...43a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...