Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg bare lurer på om noen her har opplevd å få høyt stoffskifte i graviditeten? 

Og om noen kjenner igjen disse symptomene: 

 

- ubehagelig kribling/uro i kroppen, nærmest uutholdelig til tider. Sitter både i musklene over hele kroppen og i magen på en måte. 

 

- pustebesvær, konstant behov for å "sukke", trekke pusten dypt, følelsen av å ikke få pustet ordentlig inn (føles som det har sammenheng med kriblingen i kroppen)

 

- veldig plagsom varmefølelse, må drikke/spise noe kaldt hele tiden

 

-ekstrem sult, må ha mat hele tiden

 

-svært trøtt og sliten, men sliter med å sove

 

Fikk Levaxin fordi jeg fikk påvist lavt stoffskifte tidligere i graviditeten. Fikk nå beskjed om at det har normalisert seg, men tsh nå er litt lavt. (men jeg skal visst fortsette å ta Levaxin)

 

Jeg bare lurer på om det nå kan ha bikket over til høyt stoffskifte, eller at kroppen min reagerer som om det er høyt? 

 

Anonymkode: 294af...d6a

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Ja har akkurat fått det konstatert for noen uker siden. Nå har jeg født da, så venter noen uker for å se om det er på vei ned igjen. 

Mange av de samme symptomene som du beskriver her. 

Anonymkode: ec2b1...c89

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...