Gå til innhold

Hvilket jakke-merke er dette?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg så en så utrolig fin jakke på en dame, som jeg selv har lyst på, men vet ikke hvilket merke det er. Det var en tynn og lett mørk blå dunjakke, beige inni. Helt enkel. På armen var det et bitte lite merke, tror det var et gummiert påsydd merke, med noe gult på. Mulig et gult fjell eller en trekant eller noe, med merket skrevet på med svart skrift. Tror merket var to ord, mulig bokstaven C var med, men usikker. 
Noen som vet hvilket merke jeg tenker på? Kan være alt fra en superbillig jakke til en dyrere variant, men fin var den uansett 😊

Anonymkode: ef9c8...4f0

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Save the duck hadde tidligere noen jakker som var blå, men beige på innsiden. Merket (oransje med sort skrift og bilde av en and) er av silikon på min jakke, ihvertfall, men den er noen år gammel. 

https://savetheduck.no/kolleksjon/dame/

Anonymkode: 67a02...85f

AnonymBruker
Skrevet

image.png.0ad37c28e95e8a864b4318a6dba08532.png
Gul trekant ihvertfall.. Hehe.. Det finnes også andre varianter av denne logoen
 

Anonymkode: ddfd9...5bc

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...