Gjest Gjest Skrevet 31. august 2005 #1 Skrevet 31. august 2005 Jeg har en katt som har en hevelse/kul på halen. Hun mjauer når jeg stryker hånden over hevelsen. Den kan jo ikke være knekt siden hun beveger hele halen? Noen som har vært borti tilsvarende og har noen råd?
sushigirl Skrevet 31. august 2005 #2 Skrevet 31. august 2005 Hei! Har du fått sett nærmere på den, er det under huden, for å si det sånn? Hvordan er pusen i form ellers, har du merka noen endringer der? Er det en stor kul/hevelse? Har det vært sånn lenge? Tenker på om det kanskje kan være et betent sår, eller noe slikt. En av mine katter er veldig flink til å få betente bittsår, som da blir fylt med gulgrønn væske som lukter vondt. Da blir hun ofte slapp, i tillegg, men etter litt rensing og noen dager med antibiotika, er hun tilbake til normalen.
Gjest Gjest Skrevet 31. august 2005 #3 Skrevet 31. august 2005 Takk for svar. Det har jeg ikke tenkt på. Og hun får veldig lett betennelse etter å ha slåss. Har gått på utallige antibiotika kurer. Skal undersøke henne nærmere.
Gjest Gjest Skrevet 1. september 2005 #4 Skrevet 1. september 2005 Det kan være en byll som trenger tømming ja. Håper det ordner seg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå