Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har brukt mange forskjellige hudpleieserier opp gjennom årene, men har vel aldrig funnet min drømmeserie. er 28 år gammel og har tørr hud.

Vurderer nå å prøve dermalogica, md formulation eller matis. Er det noen som har noen erfaring med noen av disse hudpleieseriene og har noen anbefalinger?

Videoannonse
Annonse
Gjest Embla s
Skrevet

Jeg bruker kun Dermalogica, og ser ingen grunn til å bytte. Syns de har et veldig godt konsept og veldig mange bra produkter. Tenker at enhver vil kunne finne "sine" produkter i deres sortiment!

:)

Skrevet

Jeg har også brukt dermalogica i et par måneder nå, og er veldig fornøyd!

Skrevet

Hvis du har veldig tørr hud, kan du kanskje komme til å slite litt med å finne en god krem hos Dermalogica. Intensive Moisture Balance er den rikeste kremen derfra, og den er ikke spesielt rik. Ellers vil jeg anbefale Ultracalming Cleanser, det er i mine øyne den beste rensen for tørr hud. Essential Cleansing Solution er bare en standard rensemelk av den typen du finner hos billigmerker.

Skrevet

Tusen takk for svar :)

Huden min er nok ikke veldig tørr, men trenger litt ekstra fuktighet. Har allerede begyndt å få noen små fine linjer omkring øynene mine.

Skrevet

Jeg er veldig fornøyd med IB-serien til Kanebo.

Skrevet

Jeg har prøvd flere merker opp gjennom årene, deriblant Dermalogica og Decleor. Men for halvannet år siden eller så, anbefalte hudpleieren en ny serie til meg. Exuviance. Den er FANTASTISK :) Jeg har tørr og sensitiv overhud, mens underhuden gjerne produserer en del fett som gir utslag i kviser. Men Exuviance gir overhuden min nok fuktighet til at underhuden slipper denne fettproduksjonen. Jeg er kjempefornøyd.

Gjest Gjest_Lita_*
Skrevet

Jeg er litt eldre enn deg,men har også nokså tørr hud. Men har funnet min plass i hudpleie-mylderet nå. Har brukt mange av de samme produktene i flere år og selv om jeg prøver en del nye,så er de stort sett disse jeg kommer tilbake til!

Jeg får tørrere hud om vinteren enn om vår/sommer-mnd så bruker litt forskjellige hudpleieprodukter alt ettersom hvilken årstid det er.

Hudpleie-programmet ser omtrent slik ut:

Vår/Sommer:

Dermalogica Ultracalming Cleanser

Shiseido Smoothing Spray(egentlig en fuktighetsspray,men

bruker som ansiktsvann.Kan også bruke over sminke.)

Estee Lauder Daywear Plus(dagkrem)

RoC Retinol Anti-Wrinkle Treatment(nattkrem)

Estee Lauder Night Reapair Eye Recovery(BESTE EVER!Super mot ringer under

øynene og rynker og den er SUPERDRØY!)

Høst/Vinter:

Dermalogica Ultracalming Cleanser eller Decleor Foaming Cleanser

Shiseido fuktighetsspray som ansiktsvann

Dermalogica Skin Smoothing Cream eller Decleor Klimakrem(dagkremner)

RoC Anti-Age nattkrem

Estee Lauder øyekrem

Bruker i tillegg:

*Dermalogica Skin Prep Scrub

*Dermalogica Multivitamin Pwer Recovery Mask

*Lancome Hydre Intense Mask

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...