Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Kan jeg legge baby på 4 uker i bedside-sengen sin på dagtid? Jeg har babycall og er alltid i nærheten - men tenker det er tryggere enn å ha han i sofaen pga katten vår. Ikke misforstå - jeg er alltid i samme rom når han sover på dagtid men det er da vanskelig for meg å få ordnet ting i huset. Tenker også det kan være fint at han sover i sengen sin også på dagtid slik at han kanskje lettere sovner der til vanlig.

Anonymkode: e3018...a38

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Selvfølgelig kan du legge han der hvis han sover der 🙂💗

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Vi kjøpte ikke babycall før ganske sent, men jeg gikk på do og slikt når baby sov i vugga på stua. Vi har katt, men hun holder seg laaangt unna babyen og stikker så fort han kommer inn i rommet. 

Anonymkode: 2f83c...f13

Skrevet

Er ikke farlig å la baby sove i et annet rom da mens du gjør noe annet. Du hører jo når baby våkner pga baby call.

 

AnonymBruker
Skrevet

Selvfølgelig kan du det. Ingenting i veien for å legge fra deg baby på dagtid når den allikevel sover. Gjør andre ting, gjør husarbeid, slapp av eller hva du enn vil :) jeg har gjort det fra start, men har tittet innom jevnlig :) 

Anonymkode: 42576...3f0

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...