AnonymBruker Skrevet 24. mars 2021 #1 Skrevet 24. mars 2021 Jeg må dumpe han jeg holder på med. Avstandsforhold. Kan jeg gjøre det i kveld, og ødelegge søvnen for ham, han skal jobbe torsdag og fredag, eller er det snillest av meg å vente til fredag? Anonymkode: bbd6a...1b0
Gjest Maxwell Skrevet 24. mars 2021 #3 Skrevet 24. mars 2021 AnonymBruker skrev (1 minutt siden): Jeg må dumpe han jeg holder på med. Avstandsforhold. Kan jeg gjøre det i kveld, og ødelegge søvnen for ham, han skal jobbe torsdag og fredag, eller er det snillest av meg å vente til fredag? Anonymkode: bbd6a...1b0 Hva så? Bare gjør det slutt.
Gjest Råååsa Skrevet 24. mars 2021 #5 Skrevet 24. mars 2021 Gjør det i morgen tidlig slik at han kan kontakte en nærkontakt å henge sammen med, og også rekke polet. Å slå opp før folk skal legge seg er slemt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå