Gå til innhold

Hyppige kynnere og mye murringer nederst i magen 36+5. Noen flere som har opplevd?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg er nå 36+5, og lurer på om noen har opplevd noe av det samme, og om evt fødsel var langt unna? 
Jeg har mye ganske kraftige kynnere om dagen. Hadde modningsakupunktur 36+0, og etter dette har kynnerne blitt hyppigere! De kommer uavhengig om jeg ligger å hviler eller gjør noe, og må vente på at de går over av seg selv. De er ikke direkte smertefulle, men kjenner de godt i hele magen og de er ganske ubehagelige. Innimellom kan jeg oppleve kynnere med ganske kort tid imellom (ofte flere i løpet av 1/2 time). 

Har i tillegg de siste dagene fått mensmurringer nederst i magen, og i korsryggen. Murringene i magen sitter både i sidene(lysken) og midt på. Har i tillegg smerter i symfysen og lysken pga bekkenet, og sammen med murringene er det ganske smertefullt! 

Har forstått at dette er tegn på at kroppen gjør seg klar til fødsel. Noen andre som har opplevd lignende, og hvor lang tid etterpå fødte dere? 
Hilsen førstegangsfødende som begynner å bli veldig klar for fødsel!☺️🤰🏼

Anonymkode: eb891...4bc

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...