Gjest Sarah Jessica Skrevet 21. august 2005 #1 Skrevet 21. august 2005 Så filmen på dvd i dag men så krasjet den helt på slutten... Greide å få med meg at J.Lo og svigermoren tok et oppgjør og klemte hverandre..og at det så ut til å bli en klassisk happy ending. Men må bare sjekke - har noen her sett og kan fortelle?
Windy Skrevet 23. august 2005 #3 Skrevet 23. august 2005 Kan hende du har funnet det ut innen nå, men ja - klassisk happy ending
Gjest Sarah Jessica Skrevet 24. august 2005 #4 Skrevet 24. august 2005 Takk Windy, har ikke funnet ut mer - kan du fortelle LITT mer detaljert, eller er det rett og slett ikke noe å fortelle?
Windy Skrevet 26. august 2005 #5 Skrevet 26. august 2005 Det er faktisk ikke stort mer å fortelle. J.Lo fikk giftet seg og så dro de avgårde på bryllupsreise! Svigemoren tok på seg den stygge kjolen da, for å gjøre litt opp for seg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå