Gå til innhold

Stort sexbehov


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kvinne, 40. 
Veldig stort behov, lyst på sex flere ganger hver dag. Nesten litt avhengig. 
Hver eneste dag ser jeg porno eller bare fantaserer, bruker leketøy eller bare fingrene.  
Må bare ha orgasme, trenger den deilige følelsen. 
Fantaserer om alt mulig seksuelt, alt tenner. 
Men jeg lurer på; er dette unormalt? Er jeg for kåt?

Anonymkode: 62f7e...14c

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Unormalt. Du er jo avhengig når det går utover ditt vanlige liv. Har du kjæreste? Du får begynne å trene, bake, strikke eller få tankene over på noe annet.

Anonymkode: 63bde...034

Skrevet

Helt normalt.

M42

Anonymkode: 1ddb0...431

Skrevet

Man har et problem med hva som helst dersom det tar så tid, tanker og fokus at det går utover å kunne fungere normalt sosialt og praktisk. Så du må nesten vurdere det selv ut fra det. 

Jeg har en bekjent som ikke får sove uten å onanere. Det er sosialt hemmende for henne, for dette startet allerede som barn, og ble et ubehagelig problem angående klasseturen og overnatting andre steder. Da hun innså at andre merket det (det tok litt tid før vi sa det) unngikk hun alt som medførte å sove sammen med andre. 

Stort behov for sex/orgasme er ikke et problem så lenge det ikke kommer i veien for å fungere sosialt og praktisk. 

Anonymkode: f2494...3a5

  • Liker 1
Skrevet

Du er vel mer troll enn kåt, tenker jeg. 

Anonymkode: e7ce2...bc6

  • Liker 1
Skrevet

Hvis dette er noenlunde stabilt over tid er det nok normalt for deg. 

Det kan eventuelt være et tegn på en hypoman episode.

Jeg må nesten nevne det hvis du seriøst lurer på om det er normalt. 

Anonymkode: 77d7d...e5a

  • Liker 1
Skrevet

Det er høyst unormalt. Men veldig attraktivt for mange menn. 

Anonymkode: 73c1c...b17

Skrevet
AnonymBruker skrev (1 time siden):

Kvinne, 40. 
Veldig stort behov, lyst på sex flere ganger hver dag. Nesten litt avhengig. 
Hver eneste dag ser jeg porno eller bare fantaserer, bruker leketøy eller bare fingrene.  
Må bare ha orgasme, trenger den deilige følelsen. 
Fantaserer om alt mulig seksuelt, alt tenner. 
Men jeg lurer på; er dette unormalt? Er jeg for kåt?

Anonymkode: 62f7e...14c

Det ser fint ut på papiret at du er litt kåtere enn meg, men det er nok fordi jeg synes du har det så deilig med deg selv. Og jeg unner virkelig enhver kvinne å ha det slik, hvis det ikke går utover noe eller noen...

Vi har ikke så ulikt mønster, blir kåt av ingenting, og da tar man i bruk hva som helst for å oppnå så deilig nytelse som mulig. Ja det skal iallefall ikke stå på ideer å bruke, ut av kroppen må det... Sist lørdag ronket jeg i over 12 timer, jeg kom 5 ganger, og de siste to timene var den så hoven at den sto av seg selv, den ble vanvittig tykk og kukhodet ble knall rosa. Likevel fortsatte jeg, jeg ville bare kjenne den hærlige utløsningen en gang til... jeg sovnet mens jeg holdt på. Våknet tre timer etterpå og fortsatte utover natt til søndag og kom to ganger til... På ettermiddagen måtte jeg ta en pause, måtte til ex-svigermor å spise middag.

Det er vel ikke normalt å ha det slik, men hva gjør vel det hvis det ikke går utover husarbeid og andre av dem i rundt deg? Har du sluttet med hormonprevensjon kan jo det ha en årsak, pluss at du slapper mye bedre av nå enn før? Høyt testosteronnivå skaper jo slike "monstre som oss kåtingene"😅 Det er bare så synd at vi ikke er naboer i slike tilfeller🤭

Skrevet
AnonymBruker skrev (1 time siden):

Unormalt. Du er jo avhengig når det går utover ditt vanlige liv. Har du kjæreste? Du får begynne å trene, bake, strikke eller få tankene over på noe annet.

Anonymkode: 63bde...034

Det er ikke sant; det går IKKE utover mitt vanlige liv. 
Har kjæreste. Som er VELDIG glad for mine lyster. 
Hvorfor må jeg gjøre noe for å få tankene over på noe annet, når det er sex jeg vil ha?

Anonymkode: 62f7e...14c

  • Liker 1
Skrevet

Du er nok godt over normalen for din alder og mange kvinner har nok aldri vært i nærheten av dette nivået.

Men hvis du er sammen med en mann som kan holde tritt med deg (som er FÅ menn på din alder) gjør det jo ikke noe?

Men kan det være du har litt (for) mye ledig tid?

Anonymkode: 6978b...816

Skrevet

Hvis man har litt ledig tid, er det jo fint å bruke den på sex☺️ 
Sex er noe av det deiligste som er! 
All onanering skjer når jeg er alene hjemme. Er ikke samboer. Er ikke sammen med mann på min alder. Det viktigste er at kjæresten har like stort behov☺️
Hvorfor ikke ha mye sex da? Kanskje er det derfor det blir så mye alene, fordi vi har mye når vi er sammen? 
Lurer bare på hvordan andre har det, derfor jeg spør om det er normalt.

Anonymkode: 62f7e...14c

Skrevet

Jeg har det sånn som deg. Bruker ikke porno, men har veldig høy sexlyst,den er der liksom hele tiden. Er heldigvis i en livssituasjon nå,der jeg og mannen får nyte det😊  Har alltid hatt veldig høy sexlyst, men ikke alltid at livet har vært tilpasset . Det går ikke ut over livet mitt på noe som helst negativ måte,tvert i mot.  Jeg elsker sex,og prioriterer heller dét enn å se på en serie el.lignende.   Så lenge det ikke er et problem for deg/dere,så ser jeg ingen grunn for at du ikke skal nyte det i fulle drag. Om det er normalen for de fleste damer? Det har jeg ikke inntrykk av,men det bryr jeg meg ikke så mye om. Det er normalt for meg,og har heldigvis en partner som også har det sånn.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...