Gå til innhold

Dere som har barn som leser Aftenposten Junior, hvor glad er barnet i å lese det?


AnonymBruker

Anbefalte innlegg

Synes det er litt stiv pris og lurer på om det er verdt og abonnere. Barnet har ikke spurt selv og er gutt 7 år.

Hvor gammelt er barnet ditt? Og hvor interessert er barnet i å lese avisen? Ranger gjerne fra 0-10 om du føler det er mulig. 
 

Anonymkode: 95bd0...89d

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Tja , starta vel med det fra 8 års alderen men ingen særlig interesse hos barna.  Hadde det noen år , men det var bare meg som leste alt . Barna var mer interessert i å se på Newton , og supernytt . 

Anonymkode: 9b81b...674

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Her leser guttungen bydelsavisen eneste avisen vi har som regel, ramler borti lokalavisen og Dagbladet av og til og da leser han den og. Interessen er ikke så stor at han hadde trengt en "egen" avis. Han har gjort dette siden han lærte å lese i 1 klasse. Har en tante som er litt avisgal så er nok derfor han har hatt litt interesse. 😄 

Som hen over meg sier det går i Supernytt når det gjelder nyheter. 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

10 åring, leser det ganske sporadisk. Innimellom blir han interessert og leser, andre aviser åpnes knapt.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...