AnonymBruker Skrevet 4. februar 2021 #1 Skrevet 4. februar 2021 Etterfylte litt frostvæske forrige dagen. Det skjedde flere ting samtidig, så lokket forble av da panseret falt på plass(distré idiot, ja!). Har klart å kjøre et par turer á ca 4-5 km i 15-20 minus - motoren rakk aldri å komme over 60-70 grader på temperaturmåleren. Ikke merket noe som helst, men fant jo ut at lokket var av da jeg skulle sjekke nivået igjen, så skrudde det pent og pyntelig på igjen. Ikke kjørt lenger enn at det lå på samme plass i motorrommet. Noe å bekymre seg for, eller har dette antakelig gått bra ettersom det nå har vært midtvinters og kaldt - og i alle fall har vært et stykke unna kok i motoren? Anonymkode: ff5f9...4fc
tdm900 Skrevet 5. februar 2021 #2 Skrevet 5. februar 2021 Det har ikke skjedd noe, bare tut og kjør. Det hadde nok kokt om det hadde vert sommer, nå er det så kaldt at det er redningen sånn sett.
PetterKanin Skrevet 5. februar 2021 #3 Skrevet 5. februar 2021 Så lenge det er frostvæske i systemet og den ikke når kokeåunktet skjer det lite.
Pappi Skrevet 5. februar 2021 #4 Skrevet 5. februar 2021 Bare pass på at det er nok kjøleveske på bilen (noe kan ha skvulpet ut).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå