Lina Skrevet 15. august 2005 #1 Skrevet 15. august 2005 Har du noen fine SMS eller små dikt å dele?? Gjerne om vennskap/kjærlighet..
Tristan Skrevet 16. august 2005 #2 Skrevet 16. august 2005 Takk for at du får meg til å prate Takk for at du får meg til å lytte Takk for at du får meg til å føle Takk for at du gjør meg til et bedre menneske Takk for at du ER Uansett hva fremtiden vil bringe Din for livet Noe jeg skrev til min kone en stund før hun gikk i fra meg.
_Anki_ Skrevet 16. august 2005 #3 Skrevet 16. august 2005 Når stormen river i trærne der ute. Lukker jeg øynene og favner min pute. En pute som alltid har vært min trøst. Om livet var godt, eller gråten satt løst. Puten ble fylt av tårer og smil. Av gleder og sorger gjennom et liv. Smil fra den gangen hun kjærlighet vant. Tårer fra den gangen drømmen forsvant. ***************************************** Når månen lyser og himmelen er sort. Når dagene er omme og solen gått bort. Se mot en stjerne hvis du er trist eller lei, husk at jeg alltid vil være glad i deg.
Lina Skrevet 16. august 2005 Forfatter #4 Skrevet 16. august 2005 tusen takk for svar! Fine små dikt! ..Håper flere hiver seg på så kan vi lage en slags "fin sms tråd" hvor en kan gå inn å hente noe som passer om en f.ex vil sende noen ord til en spesiell person
Kafka Skrevet 17. august 2005 #6 Skrevet 17. august 2005 Når stormen river i trærne der ute. Lukker jeg øynene og favner min pute. En pute som alltid har vært min trøst. Om livet var godt, eller gråten satt løst. Puten ble fylt av tårer og smil. Av gleder og sorger gjennom et liv. Smil fra den gangen hun kjærlighet vant. Tårer fra den gangen drømmen forsvant. ***************************************** Når månen lyser og himmelen er sort. Når dagene er omme og solen gått bort. Se mot en stjerne hvis du er trist eller lei, husk at jeg alltid vil være glad i deg. ← Hei! Dette minnet meg på noe. "Når puta blir til deg, og jeg klemmer så hardt at selv puta går lei meg.." Flott dikt, _Anki_ :icon_smile: Tenk at det finnes planeter rundt oss som har mange måner!
Gjest Gitte Skrevet 17. august 2005 #7 Skrevet 17. august 2005 Jeg ville bringe deg solen, om du ble redd mørket Jeg ville stanset regnet, om du trengte tørke Jeg ville fange en stjerne, for å lyse din vei Var dette mulig ville jeg gjort det for deg Jeg ville gitt deg regnbuen, om dagen var grå Jeg ville stoppen tiden, så du kunne rekke å forstå Jeg ville funnet verdens ende, om det var dit du ville dra For alt jeg ønsker er at du skal ha det bra ------------------------------------------------------ Roser er røde, fioler er blå ja, jeg er deilig og det er du å fantastiske vesner, du og jeg mange stygge vi møter på vår vei Våre vakre øyne og spreke lår tar pusten fra alle som forbi oss går En verden så perfekt og i harmoni -hvis alle hadde vært som vi God Helg! ------------------------------------------------------ Venner er som gatelykter - de gjør ikke veien kortere, men mye enklere å gå Takk for at du gjør veien min så god det var alt jeg hadde gitt
Lina Skrevet 19. august 2005 Forfatter #8 Skrevet 19. august 2005 6 veier til et godt liv: 1 Å høre det positive, fremfor det negative 2 Å legge merke til det som blir gjort, i stedet for det som ikke gjøres 3 Å huske de gode stundene, ikke lagre de onde 4 Å gi omsorg, ikke bare vente å få 5 Å le av bagateller, ikke gremmes over dem 6 Å fremelske det beste i hverandre Livet er kort, la oss ta vare på hverandre!!
Gjest Gjest_Mummi_* Skrevet 29. august 2005 #9 Skrevet 29. august 2005 Våg å være ærlig, våg å være fri. Våg å føle det du gjør, si det du vil si. Kanskje de som holder munn, er reddere enn deg. Der hvor alt er gått i lås må noen vise vei Våg å være sårbar, ingen er av stein. Våg å vise hvor du står, stå på egne bein. Sterk er den som ser seg om, og velger veien selv. Kanskje den som gjør deg vondt er svakest likevel. Våg å være nykter, våg å leve nå. Syng om det er det du vil, gråt litt om du må. Tiden er for kort til flukt, bruk den mens du kan. Noen trenger alt du er, og at du er sann.... -------------------------------------------------------------- Natten sniker seg stille frem, nå er det på tide å sende en klem. Håper du har det godt, og at morgendagen blir flott! ----------------------------------------------------------------- (hjertefigur) Tenkte jeg skulle sende deg et hjerte fylt med godhet, varme og omsorg, men så kom jeg på at du allerede har et -------------------------------------------- Noen som har flere???
siebaeo Skrevet 29. august 2005 #10 Skrevet 29. august 2005 Denne er litt søt.. Du er ikke her, men jeg klemmer ditt kinn. En klem jeg sender med silkemyk vind. Åpne et vindu, sett deg å vente... Den vinden du kjenner er klemmen jeg sendte.
Mezzo Skrevet 29. august 2005 #11 Skrevet 29. august 2005 I asked God for a flower, He gave me a garden. I asked for a tree, He gave me a forest. I asked for a river, He gave me an ocean. I asked for a friend, He gave me you! It's hard at times to keep in touch, with those who really mean so much. But side by side or far apart, you'll always live inside my heart!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå