Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har søkt på en butikksjefstilling. Var på intervju for et par uker siden og ble forespeilet svar i løpet av uka som gikk, men hørte ikke noe. 

Hadde et vikariat i en annen butikk i kjeden frem til nyttår og i går fikk jeg en melding fra en av kollegene mine der. Hun lurte på om jeg hadde fått svar på søknaden, for butikksjefen jeg har søkt på stillingen til hadde vært innom å handlet og hadde spurt henne om hun var "Anne" (mitt navn). Da hun hadde svart nei hadde ikke butikksjefen sagt noe mer. 

Nå lurer jeg veldig på hvorfor butikksjefen jeg håper jeg skal erstatte spurte om en ansatt i butikken jeg jobbet i frem til nyttår var meg. Kan jeg håpe på gode nyheter?  Butikksjefen jeg håper jeg skal erstatte kjenner meg ikke, har aldri møtt henne, så derfor var det utrolig merkelig at hun plutselig spurte etter meg. 

Anonymkode: 6cba7...c74

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er lov å ta kontakt med dem for å høre hvordan det går med prosessen.

Anonymkode: 6de6b...954

Skrevet

Hvorfor har du ikke etterspurt?

Anonymkode: 5fddf...c6a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...