Gjest Ameline Skrevet 23. januar 2021 #1 Skrevet 23. januar 2021 Hva gjør dere som bor alene? tips til hva man kan gjøre innenfor husets fire vegger? Kjenner det begynner å tære på psyken.
Anonymus1986 Skrevet 23. januar 2021 #2 Skrevet 23. januar 2021 Gaming, evt. chatte med og se på gøyale strømmere på twitch har hjulpet meg veldig mye i året som gikk. Sistnevnte fyller litt av tomrommet sosialt. Om det er noe som interesserer deg er en annen sak.
Psilocybe Skrevet 23. januar 2021 #3 Skrevet 23. januar 2021 Jeg bor ikke alene, men anbefaler deg uansett å gå minst 1 tur (på over en time) hver dag. Det er ikke portforbud ennå, så du har faktisk lov til å gå ut. Du får bedre psykisk helse av å trimme utendørs, samme hva myndighetene påstår. 1
GrønnNellik68 Skrevet 23. januar 2021 #4 Skrevet 23. januar 2021 Mutt alene her og. Men er ute i jobb og treffer en del mennesker der, men stort sett fremmede mennesker. Jeg trives greit i eget selskap. Bor på nytt sted så har ikke noe nettverk her. Prøver å komme meg ut å gå en tur også. Chatting er også greit. Web cam prat. Ringe til noen. Skrive med folk. Er mye en kan gjøre men selvsagt noen dager er tyngre enn andre. Men skjønner at de som er alene begynner å slite ... aldri noe lys i tunnelen er tungt det. 1
Anbefalte innlegg