Pasha Skrevet 14. august 2005 #1 Skrevet 14. august 2005 Hvordan sko har du? og hvor mye måtte du betale for de? Driver å ser etter sko nå om dagen. Har riktignok bare tittet på eurosko forløplig da. Der så jeg et par som jeg likte og som kan matche kjolen min (ikke det at de kommer til å synes så mye da men) De kostet vel rundt 1200-1300 kr- Er dette egentlig mye? Alle de andre skoene der koster rundt 500 kr... Har du bilde av skoene dine vil jeg gjerne se
Gjest gjest Skrevet 14. august 2005 #2 Skrevet 14. august 2005 de har fine sko på økonomisko ca 200,- og i andre vanlige butikker.jeg kommer ikke til å spandere en haug med penger på sko som ingen ser
Lassie Skrevet 14. august 2005 #3 Skrevet 14. august 2005 Jeg har ikke funnet meg sko, men vet hvordan jeg vil ha - er viktig at jeg har sko som er behagelige på foten min siden jeg har delt kneskål. Men jeg var på Diin brudesalong i Oslo, og der solgte de på tilbud til 550kr for skikkelige fine brudesko. Hvis du er i området er det verdt å ta en titt Jeg kommer til å gå dit om de fortsatt har tilbud der, vurderer når jeg får lønn til neste helg. Ellers tror jeg ikke at jeg kommer til å bruke over 1000kr på et par sko. Jeg har riktignok skodilla, men jeg har kun ett par sko til over tusen kroner, og det er Buffalo sko som er veldig gode for beina mine. Men som brudesko, så er det ikke aktuelt..
Pasha Skrevet 14. august 2005 Forfatter #4 Skrevet 14. august 2005 Det blir jo kun en dag (2 dager for meg da trur jeg) at jeg kommer til å bruke skoa.. da blir det vel kanskje litt drøyt med over 1000 kr for et par sko.. er jo ikke laget av penger heller hadde det vært et par jeg bruker hver dag så...,, .. får ta meg en titt i andre butikker også..
mabe Skrevet 15. august 2005 #5 Skrevet 15. august 2005 Har kjøpt meg sko som er gode å gå med. Det er det viktigste for meg! De er hvite, i "silke" med noen perler på. Spisse foran og slingback. De er 3 cm høye. Jeg betalte 1300 for skoene og synes det er greit
Gjest Gjest Skrevet 15. august 2005 #6 Skrevet 15. august 2005 Hei. Jeg brukte 1100,- for sko, og jeg angrer ikke på det. Etter at jeg hadde brukt de farget jeg de i en spesiell lilla farge. Kjempelekkert. Det er viktig å ha gode sko den dagen Ailin. (som allerede er godt gift)
Gjest Gjest_søta_* Skrevet 15. august 2005 #7 Skrevet 15. august 2005 Det er viktig at skoene er gode å gå på - du skal gå med de veldig lenge!!! Og det er ikke godt med vonde sko! Det at skoene ikke sees under kjolen er helt feil!!!! Pass på at skoene er fine og matcher kjolen!
Pasha Skrevet 15. august 2005 Forfatter #8 Skrevet 15. august 2005 Det at skoene ikke sees under kjolen er helt feil!!!! Pass på at skoene er fine og matcher kjolen! ← og jeg som tenkte å ha joggesko da gikk jo ikke det,,, klart de synes vel kanskje litt.. men ikke så alt for mye.. (de syntes ikke ta jeg prøvde kjolen) fant noen på eurosko som hadde passet kjolen... men får tenke litt på om jeg skal ta meg råd til dem.. blir dyrt nok uannsett,, Må jo ha masse peng på reisa også
Annie78 Skrevet 15. august 2005 #9 Skrevet 15. august 2005 Bestilte mine fra Bridalshoes på nettet, betalte 500,- inkl. frakt. Gikk veldig fint å få dem tilsendt, og de var veldig fine. Det var helt lave "ballerinasko", og de var skikkelig gode å ha på. Prøv nettsidene til Bridalshoes, de har mye fint.
Gika Skrevet 15. august 2005 #10 Skrevet 15. august 2005 Min plan er å kjøpe vanlige hvite sko, sevsagt et par som er pene og gode å gå i. Det er en god del hvite sko i butikkene for tiden. Da kan jeg bruke dem etter bryllupet også. Og til min kjole synes jeg slett ikke det er nødvendig med sateng.
lil Skrevet 15. august 2005 #11 Skrevet 15. august 2005 Jeg har bestilt to par på bridalpeople. Et par høyhælte sandallignende, og et par lave støvletter med snøring. Bare litt høye hæler på disse, tenkte å bruke dem når beina mine er utslitt.. Begge parene kan selvfølgelig farges!!!
Boogie Skrevet 16. august 2005 #12 Skrevet 16. august 2005 (endret) Jeg kjøpte brukte brudesko fra ei som hadde en annonse på finn.no. De er håndlagde fra England. Betalte 250,- for de. Kunne aldri falt meg inn å kjøpe nye, dyre sko som nesten ikke vil synes. Og for det andre, jeg vil jo ikke få bruk for de senere.. Så jeg var veldig happy for å få kjøpt fine brudesko, til en rimelig penge http://forum.kvinneguiden.no/uploads//emoticons/default_Nikke.gif' alt=':Nikke:'> Lagt ved bilde av de.. Brudesko Endret 16. august 2005 av Maibrud`06
Romantisk Skrevet 16. august 2005 #13 Skrevet 16. august 2005 Jeg betalte 800,- for mine. Er veldig fornøyd med de. Passer fint til kjolen (er ikke helt hvite, men i samme farge som kjolen). Er bra hel på de, og kan farges i ettertid. Jeg er godt fornøyd. Tror det er greit å tenke på at man bør kunne bruke de ved senere anledninger også. Farge de i en farge til andre kjoler. Da kan man jo bruke de mange ganger til!
Catzy Skrevet 16. august 2005 #14 Skrevet 16. august 2005 Jeg kjøpte pene, nesten-hvite sko i en vanlig skobutikk i Oslo. (Sannergaten Skotøimagasin.) Kjolen var ikke helt kritthvit, så jeg fant noen som var litt gylne offwhite. Det var vanlige sko fra Högl, tysk solid merke. De kostet 700 kr, og kan brukes igjen, siden de ikke ser typisk brudete ut. Så sjekk litt i vanlige skobutikker. Mulig det er vanskelig nå som sommersesongen er over, men det kan også hende at nå er de dyre sommerskoene på salg, så du får tak i noe pent til en ikke altfor ille pris. Catzy
Pasha Skrevet 16. august 2005 Forfatter #15 Skrevet 16. august 2005 har jo heldigvis et år til på meg da
lol75 Skrevet 16. august 2005 #16 Skrevet 16. august 2005 Jeg kjøpte meg brudesko på Eurosko til 399,-. Det var sandaler med bare reimer over, og jeg må si jeg angrer litt på valget. Fikk ufattelig vondt i tærne, og utpå kvelden skiftet jeg til de eneste skoene jeg hadde tilgjengelig, og det var faktisk joggesko!!
TeddyToria Skrevet 16. august 2005 #17 Skrevet 16. august 2005 Mine sko kostet 880,-, fra Rainbow Club, med veldig myk såle.... 5 cm høy hæl og behagelige, de beste skoene jeg har prøvd!
Blueberry Skrevet 17. august 2005 #18 Skrevet 17. august 2005 Jeg lånte fine silkesko av forloveren min som allerede var gift.
Jannibrud Skrevet 17. august 2005 #19 Skrevet 17. august 2005 Jeg kjøpte brudesko på brudesalongen. Veldig greit å ha skoene når du skal tilpasse lengden på kjolen. Mine sko er i sateng, så de kan farges så de blir mer anvendelige. Dermed ble det ikke så ille å betale neste tusen kroner syns jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå