Søta Skrevet 14. august 2005 #1 Skrevet 14. august 2005 (endret) Hei alle sammen - et lite ord på vei til bryllupesreise! Dagen i går var helt perfekt - alt jeg har drømt om ganger 10! Gleder dere! Endret 17. august 2005 av Søta
Gjest Gjest_*chouchou*_* Skrevet 14. august 2005 #2 Skrevet 14. august 2005 Gratulerer sa mye söta! Og god tur! Kos dere som nygifte.
flaasen Skrevet 14. august 2005 #3 Skrevet 14. august 2005 Gratulerer, og god tur på bryllupsreisen, og videre i livet som gift kvinne! :rosasmil:
TeddyToria Skrevet 14. august 2005 #5 Skrevet 14. august 2005 Så fantastisk da! Gratulerer som fru! Ha en like fantastisk reise!
Romantisk Skrevet 15. august 2005 #7 Skrevet 15. august 2005 Gratulerer så mye, og kos dere på bryllupsreisa!!!
Jannibrud Skrevet 15. august 2005 #10 Skrevet 15. august 2005 Gratulerer så mye! Håper dere får en fin reise.
Søta Skrevet 17. august 2005 Forfatter #12 Skrevet 17. august 2005 Så er vi tilbake i Norge igjen!! Og hverdagen begynner med jobbing for han og jobbintervju for meg! Var en helt fantastisk dag. Kunne aldri bedt om bedre - og godt vær fikk vi også! Begynte dagen med å skrive talen! Og ja den ble bra og det gikk fint gjeonnom alle tårene! Så hentet forlover meg og vi hentet brudepikene som var helt oppi taket! Ble lunsj med gode venninner - helt knall - før det bar avgårde til frisøren! Var glad jeg hadde jentene å tenke på - nervene kom liksom aldri! Forloveren min hentet buketten - og den kunne ikke vært finere. Så bar det ut til vielsen - en kort og super flott vielse! Han grein nesten når han så meg - og det gjør ikke MIN MANN! Var kjempegøy å bli tatt bilder av hos fotografern - gleder meg veldig til å se de! Tilbake på fetsen var det bare helt knall! Masse gode taler, god mat og drikke! Stemmninga var helt på topp! Det ble toppa med at vi hele tia ble undretta om startkampen - de vant over rosenborg!!!!! (Tror alle gjestene er ihugga startfan - det er vel alle i kristiansand!!) Dansen gikk greit - stabba oss gjennom den..... Festen var topp - kan ikke tro at det var et menneske som kjeda seg! Vi hadde den mest fantastiske dagen vi kunne tenke oss. PS: Kurvene på do og engangskamera var en knallsuksses - så om dere lurer på om dere skal ha det - ikke lur - bruk det! Pass på at underskjørtet sitter bra - mitt ramla stadig ned og du kan se det på bildene... Men med litt hell kan vi nok retusjere det bort.. også sier de at det bare er meg som ser det.... Skal finne noen bilder og legge ut på nette. Gled dere alle sammen!!!!
Søta Skrevet 17. august 2005 Forfatter #13 Skrevet 17. august 2005 Her kan dere se bilder av meg, min mann og mine søte brudepiker http://www.eurofoto.no/show_album.php?aid=831261
solisol Skrevet 17. august 2005 #14 Skrevet 17. august 2005 Gratulere som nygifte ( litt sent ute men...) Håper dere hadde en foltt reise. Flotte var dere begge!
*CHOUCHOU* Skrevet 18. august 2005 #16 Skrevet 18. august 2005 Sa fine dere var! Og du lever absolutt opp til nicket ditt! Grattis igjen.
sensommer brud Skrevet 19. august 2005 #17 Skrevet 19. august 2005 Flotte bilder, nyyyyydelig kjole. Enig i at der var en flott brudebukett. Gratulerer igjen.... Åhhhh jeg gleder meg!!!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå