Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg begynte i ny jobb i august og mistrives veldig. Sjefen solgte inn en fantastisk jobb, men her er bare kaos. Det er en liten privateid bedrift hvor HR, fagforening etc ikke eksisterer. Sjefen er eier, arbeidsnarkoman og har lite gode lederegenskaper. Jeg ser ikke for meg å være lengre enn jeg må, og har prøvetid uten måneden. Vurderer å si opp ila. januar fordi jeg tror jeg har kompetanse til å få ny jobb relativt fort, og økonomisk har vi det greit. Men så blir man jo usikker da.. tenk viss..

Noen med lignende erfaringer? Har det gått bra? Vet ikke hva jeg vil med dette, annet en å blåse ut litt. Blir jo deprimert av tilværelsen. :(

Anonymkode: b4840...38f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ville funnet en ny jobb først. Arbeidsmarkedet er veldig tøft akkurat nå. Høy arbeidsledighet, mange dyktige folk står uten arbeid. Det er nå 18 ukers ventetid på dagpenger hvis du sier opp selv, så skulle du ikke finne ny jobb er det fire måneder helt uten inntekt.

Anonymkode: fb271...056

  • Liker 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...