Gå til innhold

Hun sa hun ikke hadde det, men var det løgn da?


Anbefalte innlegg

Skrevet

For litt siden spurte jeg ei venninne/slekt om å få noen spesielle bilder av slekta og nærmeste familie. Hun fortalte meg at hun ikke hadde dette liggende lengre og at hun heller ikke hadde selve bildene. 

Så vet jeg ei annen i slekten har hvert fall et bilde på hylla si. Så jeg spurte om hun kunne ta bilde av bildet og sende det til meg. Hun sa da at hun hadde alle bildene liggende på mail. Hun hadde fått det tilsendt av vår venninne/slektning! Så hun sendte dette videre til meg.

Dette er bilder av felles avdøde slektninger og familiebilde med alle samlet. Kun den ene gangen i livet at vi tok slike bilder, så jeg har alltid ønsket å ha det. Syns det er rart at vedkommende sier til meg at hun ikke har noe av det. Så har hun sendt alt hun har til ei annen i familien. Spurte hun andre hva hun hadde betalt for det, ingenting, sa hun. Merkelig?

Anonymkode: b7bf8...7e9

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spør henne?

Anonymkode: 60a1d...345

Skrevet
AnonymBruker skrev (1 minutt siden):

Spør henne?

Anonymkode: 60a1d...345

Vi er ikke direkte i min familie. Man tar ikke opp ting 

Anonymkode: b7bf8...7e9

Skrevet

Du sender bildene til henne på Mail og skriver «Xxx var så snill og sende meg disse, deler videre med deg siden du ikke har noen 😉»

Anonymkode: 7cefe...f4c

  • Liker 7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...