Gå til innhold

Barnet mitt sover så dårlig. 11 måneder


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hun driver med turning i senga uansett hvor trøtt /ikke trøtt hun er når vi går opp og legger oss. Det blir alltid en 45 minutter og opptil en time med legging. 

Så når hun først sovner kan det gå alt mellom 30 til litt over en time før hun hylskriker. Og slik fortsetter kvelden. Og hele natta. Våkner ofte. Skriker. Vil ikke ha pupp og ikke smokk. 

Begynner å bli sliten. Noen erfaringer? 

Anonymkode: ac95f...a27

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har det helt likt 😩 

 

mulig det er et utviklingssprang? 🤷🏼‍♀️

Anonymkode: 3a537...482

Skrevet

Har en som har hatt lakenskrekk siden han kom ut av magen.. så der kan jeg ikke hjelpe deg, noen barn stritter bare fullstendig i mot å legge seg. Når det gjelder oppvåkningene tenker jeg også at det er en fase, kanskje får hun tenner eller så er det utvikling på gang. Høres veldig slitsomt ut, men av erfaring går det over. Vår på 14 mnd hadde faktisk en sånn periode rundt 11-12 mnd da hun våknet mye på natten, av og til sovnet hun etter å ha fått smokken og av og til måtte jeg bruke 30 min på å få henne til å sovne igjen.. nå sover hun natten gjennom igjen, så det var bare en fase.

Anonymkode: b5643...b5c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...