Gå til innhold

Tisser i sovekassen


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Kattungene mine på fire måneder har vært så flink til å tisse i kassen sin helt til nå. De har plutselig begynt å tisse i sovekassen sin. Har prøvd å bytte kasse og vasket håndklærne de ligger på, men det går bare ett par dager så er det på an igjen... Råd,tips?

Noen som kan anbefale en god nettside om katter? (stell osv)

:)

Endret av *Anaïs*
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det kan være tegn på at de syns det er for skittent i tissekassen. Rengjør den oftere, så går de nok tilbake til gamle vaner igjen. ;)

Gjest gjest1
Skrevet

Kan de være tatt fra mamman sin for tidlig? Jeg har hørt at enkelte katter kan bli litt "forstyrret" av å bli tatt fra mamman for tidlig, og bli urolige og snåle, men at man faktisk får kjøpt en dings til å sette inn i stikkontakter som avgjør noen "mammahormoner" eller noe sånt... hør med veterinæren....kanskje det kan hjelpe på tisseproblemer også..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...