Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har studert psykologi, enten bachelor eller master, og som har relevant jobb? Jeg har begynt på en bachelor, men begynner å angre da jeg ser at det er ganske få muligheter fremover. Ønsker ikke å jobbe med ren forskning. Vurderer å ta en klinisk master i Danmark, men har hørt fra andre at de har begynt å stramme inn på hvor mange nordmenn som kommer inn. Stemmer dette?

Kan man få jobb som miljøterapeut eller lignende med bachelor?

Anonymkode: cc7ad...892

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er mange som jobber som miljøterapeut etter endt bachelor ja. Mange med bachelorgrad i psykologi tar også videre spesialisering innen arbeids- organisasjonspsykologi siden det er mer rettet mot arbeidslivet.

Anonymkode: c5540...a07

Skrevet

Går du på Lillehammer ts? Det er vel de med bachelor grad derfra som kommer inn i Danmark (har rett fagkombinasjon)? Om en har gode nok karakterer selvfølgelig. 

Anonymkode: 2a9bf...66f

Skrevet
13 timer siden, AnonymBruker skrev:

Går du på Lillehammer ts? Det er vel de med bachelor grad derfra som kommer inn i Danmark (har rett fagkombinasjon)? Om en har gode nok karakterer selvfølgelig. 

Anonymkode: 2a9bf...66f

Man må vel skrive noe motivasjonsbrev i tillegg? Tror det er mange om beinet der

Anonymkode: 8f87d...b4b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...