Gjest Violetta Skrevet 26. juli 2005 #1 Skrevet 26. juli 2005 Jeg får ikke til å formatere tekst med Opera, og vurderer om jeg bør bytte nettleser. Er jo mye på KG da, så det er jo greit om det fungerer. Noen som kan anbefale noen andre enn Internet Explorer? Helst gratis.
Gjest Devil's Spawn Skrevet 26. juli 2005 #2 Skrevet 26. juli 2005 (endret) Hørtes merkelig ut. Hva fungerer ikke med formateringen? Man har jo firefox da. http://www.firefox.no http://www.mozilla.org Endret 26. juli 2005 av Rattleshake
Gjest Violetta Skrevet 26. juli 2005 #3 Skrevet 26. juli 2005 Om det er mye tekst så formaterer den ikke i det hele tatt. Om det er f.eks. bare et ord, så får jeg opp en boks jeg kan skrive ordet i, så blir det formatert og lagt helt i slutten på teksten. Om man da vil formatere etter at innlegget har blitt skrevet ferdig, er jo dette veldig upraktisk...
Catzy Skrevet 26. juli 2005 #4 Skrevet 26. juli 2005 FireFox 1.0.6 (se link hos Rattleshake) fungerer nå ganske greit på Kvinneguiden. Jeg bruker mest hurtigsvar, og det fungerer i hvertfall fint. Catzy
Gjest Violetta Skrevet 26. juli 2005 #5 Skrevet 26. juli 2005 Ja men jeg liker Opera så godt, og så er det jo rart om det er bare meg som har problemer med dette. Det må jo ha en forklaring.
Fakse Skrevet 26. juli 2005 #6 Skrevet 26. juli 2005 Formatering etter at tekst er skrevet fungerer så vidt jeg vet bare i IE, så enten må du bite i det sure eplet og bruke den, eller så må du venne deg til å formatere underveis eller skrive formateringskodene "for hånd".
Arwen Skrevet 26. juli 2005 #7 Skrevet 26. juli 2005 Skrev det i stad, etter at jeg oppgraderte opera så kan jeg formatere på samme måte som i IE
Gjest Violetta Skrevet 26. juli 2005 #8 Skrevet 26. juli 2005 Uff, dumt med to tråder om dette, en på ris ros og tips og en her. Som jeg skrev der så får jeg beskjed om at jeg har den siste versjonen av Opera.
Gjest Ananas Skrevet 26. juli 2005 #9 Skrevet 26. juli 2005 Kansje fungerer det hvis du endrer hvordan Opera identifiseres? Da jeg brukte opera måtte jeg ofte skru på at den skulle identifisere som IE for at sider skulle vises ordentlig.
Gjest Violetta Skrevet 26. juli 2005 #10 Skrevet 26. juli 2005 Ananas - hvordan kan jeg gjøre det? Er det en innstilling jeg kan gjøre?
Gjest Violetta Skrevet 26. juli 2005 #12 Skrevet 26. juli 2005 Tusen tusen takk Ananas, du fant løsningen du! Jeg måtte identifisere opera som opera... Nå kan jeg formatere og bruke smileys jeg også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå